Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CZY TRZEBA KODOWAĆ WTRYSKIWACZE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Kodowanie wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacze w silnikach Diesla muszą być kodowane, aby zapewnić poprawną pracę układu wtryskowego. Wtryskiwacze są kluczowym elementem w układzie wtryskowym, który kontroluje ilość i czas wtrysku paliwa do cylindrów silnika. Kodowanie wtryskiwaczy jest procesem programowania układu sterowania silnika w celu zaprogramowania parametrów wtrysku paliwa dla każdego wtryskiwacza w silniku. Wtryskiwacze koduje się na podstawie unikalnego numeru identyfikacyjnego, który jest zazwyczaj umieszczony na każdym wtryskiwaczu. Kodowanie wtryskiwaczy jest niezbędne, aby zapewnić poprawne funkcjonowanie silnika i uniknąć problemów związanych z niewłaściwym wtryskiem paliwa, takich jak spadek mocy, zwiększone zużycie paliwa, biały dym z rury wydechowej lub problemy z rozruchem silnika. Kodowanie wtryskiwaczy powinno być przeprowadzane przez wykwalifikowanego mechanika lub specjalistę od układów paliwowych, który ma odpowiedni sprzęt i wiedzę, aby dokładnie zaprogramować każdy wtryskiwacz w silniku.

Czy trzeba kodować wtryskiwacze
Czy trzeba kodować wtryskiwacze

Kalibracja wtryskiwaczy Common Rail w silniku diesla

Zabiegi wykonywane na wtryskiwaczach powinny być przeprowadzane w warunkach warsztatowych, przy użyciu odpowiednich do tego maszyn oraz sterowników i oczywiście pod nadzorem specjalisty. Tylko w ten sposób charakteryzują się największą skutecznością, co jest bardzo ważne, kiedy zależy nam na najlepszych efektach, które przynosi nam kodowanie wtryskiwaczy po regeneracji. Kalibracja to nic innego jak programowanie wtryskiwaczy, które po wymianie wymagają odpowiedniego dostosowania, by w najlepszy sposób czynić swoją powinność. Taki zabieg, jak kalibracja usprawnia pracę tych podzespołów, a tym samym silnika, co przekłada się na jego cichszą i efektywniejszą pracę. Z kolei po wprowadzeniu pewnych norm kodowanie wtryskiwaczy piezoelektrycznych stało się konieczne, dla spełniania przez jednostki napędowe rygorystycznych wymogów dotyczących emisji spalin do środowiska. Wiedząc, że trzeba kodować wtryskiwacze, warto zdecydować się na wybór naszego profesjonalnego serwisu, gdzie wszelkie prace zostaną wykonane na najwyższym poziomie, dla niepodważalnie pełnej sprawności silnika.

Kalibracja wtryskiwaczy Common Rail w silniku diesla
Kalibracja wtryskiwaczy Common Rail w silniku diesla
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze w silnikach benzynowych z reguły nie wymagają kodowania, ale w przypadku silników diesla to zależy od konkretnego modelu i rocznika samochodu. W niektórych przypadkach, nowe wtryskiwacze mogą wymagać kodowania, aby poprawnie działały z komputerem pokładowym samochodu. Zaleca się skontaktowanie się z warsztatem mechanicznym lub dealerem, aby uzyskać informacje na temat konieczności kodowania wtrysków w konkretnym modelu samochodu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki