Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy płyn do czyszczenia wtrysków działa?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czy płyn do czyszczenia wtrysków działa?
Czy płyn do czyszczenia wtrysków działa?

Płyn do czyszczenia wtryskiwaczy jak najbardziej działa, jednak ostateczne efekty uzależnione są od stopnia zabrudzenia części oraz składu chemicznego danego preparatu. Rezultaty czyszczenia będą się też różnić z zależności od sposobu, w jaki wykorzystamy płyn do czyszczenia. W celach profilaktycznych można go regularnie dolewać do baku z paliwem, wówczas wyeliminujemy drobne osady, które przedostały się do zbiornika. Produkt można dolać też w miejscu, gdzie znajduje się filtr paliwa, dzięki czemu zostanie zassany razem z olejem napędowym. Natomiast kiedy mamy podejrzenie, że wtryski są mocno zabrudzone i wymagają silniejszej chemii, wtedy można zastosować skoncentrowany preparat wprost do układu paliwowego, podłączając przewody paliwowe do butelki z płynem do czyszczenia. Artykuł z pewnością będzie odpowiedzią dla kierowców, którzy zastanawiają się, czy warto stosować środki do czyszczenia wtryskiwaczy.

Czyszczenie wtryskiwaczy diesla dodatkiem do paliwa

Dodatki do paliwa czyszczące wtryski wystarczy dolewać do baku, by te mogły eliminować osady znajdujące się wewnątrz. Często zabrudzenia dostają się do baku wraz z kiepskiej jakości olejem napędowym, więc tym bardziej warto stosować dodatki i nie dopuścić do przedostawania się osadów do wtryskiwaczy. Trzeba jednak wiedzieć, że kiedy wtryski są bardzo zużyte i oblepione brudem, to takie preparaty nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Dodatki do diesla nie pomogą też w przypadku awarii spowodowanej uszkodzeniami wtryskiwaczy. W takim przypadku konieczna będzie naprawa / kompleksowa regeneracja wtrysków.

1. Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail – Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla opinie

Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail
Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail

Po długim czasie użytkowania samochodu na wtryskiwaczach gromadzą się osady i nagar, które znacznie obniżają parametry dawki, więc konieczne staje się czyszczenie. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów przeznaczonych do silników Diesla, które skutecznie usuwają zabrudzenia z powierzchni wtryskiwaczy. Warto stosować je choćby profilaktycznie, aby zapobiec awariom i zminimalizować ilość zanieczyszczeń w układzie paliwowym. Większość produktów oferuje 3 możliwości stosowania: dolewając od baku, do filtra lub podłączając przewody paliwowe bezpośrednio do puszki z detergentem.

2. Skuteczność czyszczących dodatków do paliw – TEC 2000 czy Liqui Moly wtryski

Dodatki do paliw są świetnym rozwiązaniem w celu zapobiegania zbieraniu się zanieczyszczeń w układzie wtryskowym. Tego typu środki stosuje się więc profilaktycznie, ponieważ z uwagi na stan chemiczny nie są w stanie usunąć z wtrysków uciążliwych osadów. Jeśli nasze wtryski są oblepione brudami, warto skorzystać z bezpośredniej aplikacji preparatu. Wystarczy wówczas podłączyć przewody paliwowe do puszki i uruchomić silnik, aby detergent został zassany i wyłączyć, zanim preparat się skończy, żeby nie zapowietrzyć układu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Besos

Wystawiono 2 lata temu

Płyny do czyszczenia wtrysków mogą być skuteczne w usuwaniu osadów i zanieczyszczeń z wtrysków paliwowych i układów zasilających silnik. Jednak ich skuteczność może być ograniczona w przypadku bardzo zanieczyszczonych lub uszkodzonych wtrysków. Płyny do czyszczenia wtrysków działają poprzez rozpuszczenie i usunięcie osadów i zanieczyszczeń z wtrysków i układów zasilających silnik. Można je stosować jako dodatek do paliwa lub jako samodzielny środek, w zależności od rodzaju i stanu wtrysków. Płyny do czyszczenia wtrysków należy stosować zgodnie z instrukcją producenta i nie przekraczać zalecanych dawek. Niektóre płyny do czyszczenia wtrysków mogą być szkodliwe dla elementów układu zasilającego silnik, dlatego należy zachować ostrożność podczas ich stosowania i nie próbować ich używać w przypadku uszkodzonych wtrysków lub elementów układu zasilającego. Należy wtedy skontaktować się z ASO i zlecić profesjonalną regenerację lub wymianę wtrysków.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki