Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy opłaca się regenerować wtryski pojedynczo? - Tego nie wiedziałeś!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czy opłaca się regenerować wtryskiwacze pojedynczo? - Tego nie wiedziałeś!

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W większości przypadków nie opłaca się regenerować wtryskiwaczy pojedynczo. Podczas usterki, owszem można regenerować jeden wtrysk, jeśli jednak samochód jest eksploatowany przez długi czas, możemy się spodziewać, że reszta wtrysków także będzie zużyta. Dlatego, gdy dojdzie do awarii podzespołu w naszym samochodzie, zalecamy wymianę całego kompletu, aby uniknąć spadku osiągów silnika czy trudności z odpalaniem.

Ponadto, warto wiedzieć, że regeneracja wtryskiwaczy Delphi 1.6 HDI jest usługą bardzo opłacalną  finansowo. Wymiana wtrysków na nowy komplet to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Regeneracja oprócz tego, że jest tańsza, daje takie same korzyści, jak wymiana na nowe części – podzespoły odzyskują żywotność na następny okres eksploatacyjny, a także 100% sprawności.

Czy regeneracja wtrysków się opłaca?

Regeneracja wtrysków z całą pewnością się opłaca. Wtryskiwacze podczas naprawy odzyskują pełną sprawność swoich parametrów, a dodatkowo koszt tej usługi jest niezwykle opłacalny cenowo.

Ponadto, dzięki regeneracji podzespoły odzyskują żywotność o następne 150 tys. kilometrów. Warto wiedzieć, że jeśli zdecydujemy się na tę usługę, to oprócz naprawy, wtryski są także czyszczone oraz testowane na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych.

Czy wszystkie wtryski da się regenerować?

Czy wszystkie wtryskiwacze da się regenerować?

Można regenerować wszystkie wtryski, o ile są dostępne do nich części oraz technologia naprawy. Warto jednak wiedzieć, że jeśli podzespoły są uszkodzone mechanicznie lub mają zepsutą cewkę, nie da się ich regenerować. W takim przypadku należy wymienić wtryski na nowy lub zregenerowany komplet, co jest dużo większym wydatkiem od regeneracji. Wobec tego, zawsze zalecamy, aby nie jeździć z awarią wtryskiwaczy, ponieważ może to doprowadzić do zwiększenia kosztów naprawy.

Ile kosztuje wymiana jednego wtryskiwacza?

Koszt wymiany jednego wtryskiwacza na nowy, jest zależny od wielu czynników, jednak cena orientacyjna zaczyna się od 1000 zł. Z kolei koszt regeneracji wtryskiwacza Common Rail zaczyna się od 150 zł za sztukę. Na ceny usług, wpływa kilka czynników, takich jak: marka i model pojazdu, rodzaj wtryskiwacza, zakup dodatkowych elementów, rodzaj serwisu czy wielkość usterki.

Należy pamiętać, że naprawa wtrysków w domowych warunkach, bez odpowiedniej wiedzy, może być wysoce niebezpieczna. Dlatego, w celu wymiany lub regeneracji podzespołów, zawsze zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem zajmującym się silnikami wysokoprężnymi.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki