Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy można regenerować jeden wtrysk?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtrysku

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy można regenerować jeden wtryskiwacz?
Czy można regenerować jeden wtrysk?

Jak najbardziej można regenerować tylko jeden wtrysk, ale należy się zastanowić, czy ma to sens. Otóż trzeba wiedzieć, że zainstalowanie w układzie paliwowym wtryskiwaczy o różnych parametrach zdecydowanie nie zapewni silnikowi równej pracy. Regeneracja tylko części wtryskiwaczy będzie wiązała się bowiem z niejednolitym dawkowaniem paliwa. Można też spodziewać się, że wtryskiwacze, których nie poddaliśmy regeneracji, w końcu się zużyją, a to oznacza, że będziemy musieli pozostawić auto w serwisie dwukrotnie. Dlatego, jeśli duży przebieg wskazuje na spore zużycie wtryskiwaczy, należy zregenerować je wszystkie. Możemy mieć wtedy także pewność, że okres eksploatacyjny będzie taki sam dla wszystkich podzespołów.

Czy wystarczy zregenerować tylko niektóre wtryskiwacze z kompletu? – regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Zastanawiasz się, czy wymieniać jeden, czy wszystkie wtryskiwacze? Pamiętaj, że regeneracja tylko części wtryskiwaczy będzie wiązała się z nierówną pracą silnika. Dlaczego, skoro usterka zostaje usunięta? Otóż zakładając, że mamy 2 zużyte, lecz sprawne wtryski oraz dwa zregenerowane – w takim przypadku parametry pracy poszczególnych wtryskiwaczy będą znacznie się różniły, przez co dawka paliwa nie będzie równomierna. Jeżeli więc chcemy długo cieszyć się całkowicie sprawnym samochodem oraz komfortową jazdą, najlepiej jest zregenerować cały komplet wtryskiwaczy Bosch.

1. Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz – wymiana wtryskiwaczy w dieslu

Na regenerację należy zdecydować się w odpowiednim momencie, bowiem warto wiedzieć, że niektóre rodzaje uszkodzeń wykluczają możliwość przeprowadzenia regeneracji. Koniecznością może się stać wtedy zakup nowych części, które niestety są znacznie droższe. Jak nietrudno się domyślić, zignorowanie pierwszych objawów awarii tylko pogłębi poziom uszkodzeń. Jeśli więc nie chcesz wymieniać wszystkich wtrysków w swoim Dieslu, zadbaj o to, by tym zużytym przywrócić odpowiednie parametry pracy.

2. Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – zatarty wtryskiwacz

Naprawa zużytych wtryskiwaczy jest z pewnością tańszą opcją niż zakup nowych fabrycznie podzespołów. Regeneracja wtrysków jest zatem nie tylko korzystna cenowo, ale także bardzo skuteczna i trwa zazwyczaj zaledwie dwa dni. Wyeksploatowane wtryski odzyskują swoje pierwotne parametry, dlatego ich naprawa jest bardzo popularna wśród posiadaczy Diesla. Warto wiedzieć, że nawet zatarte i zablokowane wtryskiwacze można z powodzeniem naprawić.

Naprawa wtryskiwaczy
Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna?

3. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail – czy warto regenerować wtryski?

Jeśli zużytym i niesprawnym wtryskiwaczom chcemy szybko przywrócić pełną sprawność, z pewnością warto skorzystać z usługi kompleksowej regeneracji. Polega ona przede wszystkim na wymianie uszkodzonych części oraz bardzo dokładnym wyczyszczeniu zabrudzonych elementów. Dzięki tym czynnościom właściwości wtrysków można porównać do tych, jakie wykazują nowe wtryskiwacze. Co więcej, w większości serwisów regenerowane podzespoły objęte są dwuletnią gwarancją.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Tak, można regenerować pojedynczy wtrysk. Regeneracja pojedynczego wtrysku polega na naprawie lub wymianie elementów, które uległy zużyciu lub uszkodzeniu. Regeneracja pojedynczego wtrysku jest często tańszą alternatywą dla wymiany na nowy, jednak należy pamiętać, że regeneracja wtrysku nie gwarantuje całkowitego odtworzenia jego pierwotnych parametrów i może być mniej trwała niż wymiana na nowy wtrysk.

Czy ta opinia była pomocna?

Baśka

Wystawiono 2 lata temu

Nie wiem, jak to jest z tym tematem, ale zregenerowałam jeden wtryskiwacz i na razie wszystko jest w porządku.

Czy ta opinia była pomocna?

Tymek

Wystawiono 2 lata temu

Można regenerować jeden, ale czy to się opłaca, biorąc pod uwagę, że następne też zaraz wykitują? Ja regenerowałem komplet, przynajmniej wiem, że pracują jednakowo.

Czy ta opinia była pomocna?

Leszek

Wystawiono 2 lata temu

Ja wychodzę z założenia, że można regenerować jeden, ale z racji tego, że jestem perfekcjonistą, to wolę mieć zrobione wszystko za jednym razem na picuś glancuś jak to mówią.

Czy ta opinia była pomocna?

maciek-kowl13

Wystawiono 2 lata temu

Jeżeli po diagnostyce wtryskiwaczy okazałoby się, że mam niesprawny TYLKO jeden wtrysk, to po co miałbyś regenerować je wszystkie XD? Fajny artykuł

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki