Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy można regenerować jeden wtrysk? nie daj się naciągnąć!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Tak, istnieje możliwość regeneracji tylko jednego wtryskiwacza. W przypadku, gdy jeden wtrysk jest uszkodzony, np. dawkuje niewłaściwą dawkę paliwa, można spróbować regeneracji tego konkretnego wtryskiwacza. Jest to również zasadne w momencie, kiedy przebieg samochodu jest niewielki. Jednak jeśli pojazd jest użytkowany przez długi czas, zaleca się regenerację wszystkich wtryskiwaczy, bo z dużym prawdopodobieństwem ich okres eksploatacyjny zakończy się w podobnym czasie.

Przed wykonaniem regeneracji zawsze warto zdecydować się na profesjonalną i dokładną diagnostykę, aby upewnić się, który wtryskiwacz jest uszkodzony i jaki zakres napraw przyniesie najlepsze rezultaty. Może się niestety zdarzyć tak, że mechanik zaleci kompleksową regenerację wszystkich wtrysków mimo tego, że wcale nie jest to konieczne. Należy więc uważać w tej kwestii, żeby nie dać się naciągnąć na dodatkowe koszty.

Regeneracja jednego wtrysku
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Serwis regeneracji wtryskiwaczy Bosch

Regeneracja wtryskiwaczy – co obejmuje?

Proces regeneracji wtryskiwacza może obejmować kilka kroków:

- Diagnoza problemu - pierwszym krokiem jest dokładna diagnoza, aby określić przyczynę niesprawności wtryskiwacza.
- Czyszczenie - w przypadku zanieczyszczeń lub osadów, wtryskiwacz może zostać poddany procesowi czyszczenia, który ma na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń.
- Wymiana uszkodzonych części - regeneracja obejmuje też wymianę uszkodzonych elementów (np. uszczelek, oringów, podkładek).

Istnieje jednak ryzyko, że regeneracja pojedynczego wtryskiwacza może nie być skuteczna w przypadku poważnych uszkodzeń. W takich sytuacjach zaleca się zwykle wymianę jednego wtryskiwacza na nowy lub regenerowany, aby odzyskać sprawność systemu wtryskowego.

Ile razy można regenerować wtryski?

Według profesjonalnych serwisów samochodowych wtryski mogą być regenerowane tylko raz. Każda kolejna regeneracja będzie wiązała się z mniejszą wydajnością tych podzespołów, a także gorszymi parametrami pracy. Są to mimo wszystko części eksploatacyjne, pracujące pod dużymi obciążeniami, więc siłą rzeczy nie mogą działać w pełni sprawnie w nieskończoność.

Wtrysk Bosch po regeneracji

Czy warto kupić wtryski po regeneracji?

Jak najbardziej, warto kupić wtryskiwacze Diesla po regeneracji. Co więcej, decydując się na zakup wtryskiwaczy w serwisie Bosch, możemy mieć gwarancję wysokiej jakości usługi, na którą dodatkowo otrzymujemy dwuletni okres gwarancyjny. Regenerowane wtryski pracują niemalże tak samo, jak fabrycznie nowe części, co poświadcza specyfikacja ze stanowiska probierczego.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki