Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CZY MOŻNA JEŹDZIĆ Z USZKODZONYM WTRYSKIEM

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Uszkodzony wtryskiwacz Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Nie zaleca się jazdy z uszkodzonym wtryskiwaczem w silniku Diesla. Wtryskiwacz jest kluczowym elementem układu wtryskowego i kontroluje ilość i czas wtrysku paliwa do cylindrów silnika. Jeśli wtryskiwacz jest uszkodzony, może to prowadzić do nieprawidłowego wtrysku paliwa, co może skutkować poważnymi problemami z silnikiem, takimi jak spadek mocy, zwiększone zużycie paliwa, biały dym z rury wydechowej, problemy z rozruchem silnika i inne. Należy przy tym mieć świadomość, że element, o którym mowa jest niepodważalnie ważnym podzespołem, który odgrywa ogromną rolę w pracy silnika, a mianowicie zajmuje się wtryskiwaniem paliwa do tej odpowiedzialnej za sprawność samochodu jednostki napędowej. W przybliżeniu można określić, że to jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem może zależeć od stopnia zaawansowania tej usterki. Jednak najczęściej okazuje się, że lepiej takiej usterki nie bagatelizować, bo może prowadzić do większych komplikacji, a nawet zatarcia silnika i unieruchomienia pojazdu.

Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem
Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem


Jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony w silniku

Wiedząc powyższe dobrze jest, przeprowadzać regularne kontrole, w których pomocą służą profesjonalne jednostki diagnostyczne, jak nasza specjalistyczna pracowania regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp Common Rail. To właśnie na badaniu w naszym serwisie można sprawdzić uszkodzony wtryskiwacz, objawy diesel bowiem daje wyraźne i po nich możemy śmiało stwierdzić taki incydent, któremu oczywiście natychmiast zaradzimy. Wygodnym działaniem zaradczym, które możemy zaproponować w takim wypadku, jest regeneracja takich elementów lub w wypadku poważnych uszkodzeń wymiana elementów na zupełnie nowe. Decydując się u nas na taką usługę, masz pewność, że dobierzemy najlepszy możliwy sposób na lejące wtryski, ale także w wypadku innych awarii tego elementu dopasujemy odpowiednie działania zaradcze. Po dokładnych oględzinach podejmiemy szereg działań, a to wszystko sprawi, że ostatecznie pozbawimy was nieprzyjemnych problemów ze strony wtryskiwaczy.

Jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony w silniku
Jak sprawdzić który wtrysk jest uszkodzony w silniku
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Jeśli masz uszkodzony wtrysk, nie powinieneś jeździć z nim dalej, ponieważ to może prowadzić do poważnych problemów z silnikiem. Uszkodzony wtrysk może powodować nierówną pracę silnika, hałas, dymienie, słabą moc, a także zwiększone spalanie paliwa. Jeśli jednak koniecznie musisz się przemieszczać, to radzę jechać ostrożnie i nie przeciążać silnika, ponieważ to może prowadzić do jeszcze większych problemów. Najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowa wymiana uszkodzonego wtrysku, aby uniknąć poważniejszych awarii silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Grzechu

Wystawiono 3 lata temu

Kolega ostatnio pytał mnie jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem ale powiedziałem mu że jak chce zatrzeć silnik to proszę bardzo. Jak przyjdzie mu płacić za naprawę to będzie wiedział

Czy ta opinia była pomocna?

Bolek123456

Wystawiono 3 lata temu

W moim przypadku jazda z nieszczelnym wtryskiem skończyła się zatartym silnikiem..

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki