25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CZY MOŻNA JEŹDZIĆ Z USZKODZONYM WTRYSKIEM

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

W zasadzie na pytanie, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem odpowiedź może wydawać się prosta, ale warto mieć na uwadze, że to zależy od kilku kwestii, które dobrze rozpatrzyć. Należy przy tym mieć świadomość, że element, o którym mowa jest niepodważalnie ważnym podzespołem, który odgrywa ogromną rolę w pracy silnika, a mianowicie zajmuje się wtryskiwaniem paliwa do tej odpowiedzialnej za sprawność samochodu jednostki napędowej. W przybliżeniu można określić, że to jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem może zależeć od stopnia zaawansowania tej usterki. Jednak najczęściej okazuje się, że lepiej takiej usterki nie bagatelizować, bo może prowadzić do większych komplikacji, a nawet zatarcia silnika i unieruchomienia pojazdu.

 

Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem
Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem

 

Jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony w silniku

 

Wiedząc powyższe dobrze jest, przeprowadzać regularne kontrole, w których pomocą służą profesjonalne jednostki diagnostyczne, jak nasza specjalistyczna pracowania regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp Common Rail. To właśnie na badaniu w naszym serwisie można sprawdzić uszkodzony wtryskiwacz, objawy diesel bowiem daje wyraźne i po nich możemy śmiało stwierdzić taki incydent, któremu oczywiście natychmiast zaradzimy. Wygodnym działaniem zaradczym, które możemy zaproponować w takim wypadku, jest regeneracja takich elementów lub w wypadku poważnych uszkodzeń wymiana elementów na zupełnie nowe. Decydując się u nas na taką usługę, masz pewność, że dobierzemy najlepszy możliwy sposób na lejące wtryski, ale także w wypadku innych awarii tego elementu dopasujemy odpowiednie działania zaradcze. Po dokładnych oględzinach podejmiemy szereg działań, a to wszystko sprawi, że ostatecznie pozbawimy was nieprzyjemnych problemów ze strony wtryskiwaczy.

 

Jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony w silniku
Jak sprawdzić który wtrysk jest uszkodzony w silniku

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO