Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co najlepiej czyści wtryski? - Dowiedz się tego już dziś!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

pracownia regeneracji wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryski najlepiej czyści mycie falami w myjce ultradźwiękowej w specjalistycznym serwisie. Metoda ta pozwala na usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń, w tym nagaru, osadów i korozji, a w przypadku bardzo zanieczyszczonych wtrysków jest jedną opcją dającą rezultaty. Inną skuteczną metodą czyszczenia podzespołów jest ich rozmontowanie i czyszczenie ręczne przy użyciu specjalistycznych narzędzi i środków. Metoda ta jest bardziej czasochłonna i wymagająca, ale pozwala na dokładniejsze czyszczenie wtrysków.

Na rynku są również dostępne preparaty renomowanych marek do czyszczenia wtryskiwaczy diesel, które można stosować samodzielnie - środek wlewamy do zbiornika paliwa przed tankowaniem. Specyfiki czyszczące do wtryskiwaczy Common Rail możemy zakupić w każdym sklepie motoryzacyjnym, a przykładowymi środkami do zakupienia są: Liqui Moly Diesel Injector Cleaner, STP Injector Cleaner, TEC 2000 czy K2 Diesel Dictum. Ponadto wielu posiadaczy diesla zastanawia się, jaki jest najlepszy preparat do czyszczenia wtrysków. Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy środek może inaczej zadziałać na nasz układ paliwowy.

Czy warto stosować preparat do czyszczenia wtryskiwaczy?

Tak, jak najbardziej warto stosować preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail. Wtryski w silnikach diesla są narażone na dużą ilość zanieczyszczeń, które mogą powodować problemy z ich pracą, dlatego warto profilaktycznie stosować środki czyszczące do wtrysków. Regularne czyszczenie podzespołów pozwala na utrzymanie części w dobrym stanie technicznym i zapobiega ich awariom. Ponadto warto pamiętać, że przedstawione specyfiki są stosunkowo niedrogie oraz łatwe w samodzielnym użyciu, a więc zalecamy się w nie zaopatrzyć.

Po czym poznać, że wtryski są do wymiany?

wtryskiwacz Common Rail

Wtryski w dieslu mogą wymagać wymiany, jeśli zauważymy niepokojące objawy, takie jak:

- kopcenie czarnym, białym lub szarym dymem z rury wydechowej,
- problemy z odpaleniem silnika oraz spadek jego mocy,
- szarpanie jednostki napędowej podczas jazdy, w szczególności podczas przyspieszania i hamowania,
- stukanie, pukanie, klekotanie w okolicy maski,
- znacznie zwiększone zużycie oleju napędowego, bez konkretnego powodu.

Jeśli zaważysz którykolwiek z przedstawionych symptomów lub kilka z nich, zalecamy przeprowadzić ich jak najszybszą diagnostykę. Diagnostyka komputerowa pozwala wykryć awarie wtrysków lub innych części układu paliwowego.

Ile kosztuje wymiana jednego wtryskiwacza?

Wymiana jednego wtryskiwacza w dieslu zaczyna się orientacyjnie od około 800 zł. Dokładna cena wymiany podzespołu jest zależna w dużej mierze od rodzaju wtrysku czy marki i modelu samochodu.

Należy jednak pamiętać, że w wielu przypadkach, jeśli wtryskiwacze nie są zniszczone mechaniczne, zamiast wymiany, można spróbować wybrać opcje regeneracji części. Usługa regenerowania w silnikach diesla dla porównania zaczyna się od około 150 zł za jeden, wobec tego jest dużo lepszym wyborem pod względem finansowym.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki