Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jaki najlepszy preparat do czyszczenia wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Preparaty do czyszczenia wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jaki najlepszy preparat do czyszczenia wtrysków?
Jaki najlepszy preparat do czyszczenia wtrysków?

Za najlepszy preparat do wyczyszczenia wtrysków uważa się specjalistyczny środek czyszczący o silnym składzie chemicznym, który stosowany jest w serwisach samochodowych. Czyszczenie za pomocą tego specyfiku odbywa się w myjce ultradźwiękowej. Ten rodzaj urządzenia posiadają autoryzowane serwisy, które zajmują się diagnostyką i naprawą wtrysków. Metoda ta należy do najbardziej profesjonalnych i najskuteczniejszych rozwiązań problemu zabrudzonych podzespołów. Ponadto, aby móc ją przeprowadzić, należy zdemontować i rozebrać wtryskiwacz na części. Zanim jednak działania te zostaną podjęte, wtryskiwacz jest poddany dokładnemu badaniu pod kątem rozpylania, sprawności cewki oraz wydajności. Następnie w wyniku tego badania można wykryć usterki, które wykluczą możliwość samego wyczyszczenia wtrysku w celu poprawy parametrów jego pracy. W takim przypadku jedynym i skutecznym rozwiązaniem okaże się wyłącznie naprawa tego elementu, polegająca na wymianie zużytych lub uszkodzonych części (np. wymiana końcówki wtrysku) lub wymianie wtryskiwacza na nowy.

Czyszczenie wtryskiwaczy Common rail - Liqui Moly - TEC 2000 czy Liqui Moly wtryski

Do popularnych środków czyszczących wtryskiwacze można zaliczyć preparat o nazwie Liqui Moly oraz Tec2000. Jeśli chodzi o zastosowanie oczyszczacza Liqui Moly, to polega ono na wlaniu zawartości preparatu do baku paliwa. Ponadto można stosować go w każdym silniku Diesla, również wyposażonego w filtr cząstek stałych. Korzyści, jakie niesie za sobą użycie tego preparatu to np. usunięcie osadów we wtryskiwaczach i komorze spalania, likwidowanie stuków na biegu jałowym, spokojna praca silnika, zmniejszona emisja substancji szkodliwych oraz mniejsze zużycie paliwa. Z kolei Tec2000 jest środkiem czyszczącym, który można wlać do baku z paliwem lub podać go bezpośrednio do listwy wtryskiwacza. Regularne stosowanie Tec2000 pozwala na wyczyszczenie wtrysków, zmniejszenie ilości czarnego dymu, redukcję emisji szkodliwych spalin do 60%, zwiększenie mocy silnika, przedłużoną żywotność wtryskiwacza oraz pompy paliwa.

1.Co polecacie do czyszczenia wtrysków? - Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel forum

Na forach internetowych można się spotkać z różnymi opiniami na temat tego, jaki środek jest najlepszy i najskuteczniejszy do wyczyszczenia wtrysków. Bardzo często można spotkać się z nazwą preparatu Liqui Moly, Tec2000 lub Mannol. Duża część kierowców poleca właśnie Liqui Moly, Mannol oraz Tec2000. Są to popularne specyfiki, które pozwalają na osiągnięcie podobnych efektów, a koszt zakupu tych preparatów jest do siebie zbliżony.

Co polecacie do czyszczenia wtrysków?
Co polecacie do czyszczenia wtrysków?

2.Skuteczność czyszczących dodatków do paliw -Preparat do czyszczenia wtrysków Diesel ranking

Obecnie na rynku jest dostępna szeroka gama produktów czyszczących wtryskiwacze , przeznaczonych w formie dodatku do paliwa. Niestety skuteczność tych preparatów okazuje się minimalna. W rankingach preparatów do czyszczenia tych podzespołów można zauważyć, że na pierwszym miejscu plasuje się środek o nazwie Mannol.

Udostępnij wpis

Komentarze

Volvo

Wystawiono 4 miesiące temu

Preparaty Forte działają najlepiej żadne liqui moly czy tec nie dorównuje

Czy ta opinia była pomocna?

Paveł

Wystawiono rok temu

Preparaty do czyszczenia wtrysków dostępne na rynku różnią się składem i sposobem działania. Niektóre z nich są skierowane do usuwania konkretnych zanieczyszczeń, takich jak np. osady wapienno-magnezowe, natomiast inne służą do ogólnego oczyszczania układu wtryskowego. Warto więc dobrać preparat odpowiedni do potrzeb i rodzaju zanieczyszczeń, z którymi mamy do czynienia. W przypadku wtryskiwaczy common rail, które są bardzo wrażliwe na zanieczyszczenia, należy wybierać preparaty o dużej skuteczności i niezawodności. Dostępne na rynku preparaty różnią się też ceną i pojemnością, więc warto przejrzeć oferty różnych producentów i wybrać taki, który będzie odpowiedni dla naszych potrzeb i możliwości finansowych.

Czy ta opinia była pomocna?

Banan

Wystawiono Rok temu

Najlepsze czyszczenie ultradźwiękami, bo te preparaty ze sklepów nie zawsze przynoszą dobre rezultaty.

Czy ta opinia była pomocna?

Wiktor

Wystawiono Rok temu

Mi pomógł preparat do czyszczenia wtrysków o nazwie Liqui Moly. Polecam

Czy ta opinia była pomocna?

Szymek

Wystawiono Rok temu

Jak dla mnie najlepszy środek do czyszczenia to tylko i wyłącznie LIqui Moly. Jestem fanem tego preparatu

Czy ta opinia była pomocna?

Damian

Wystawiono Rok temu

Stosowałem niegdyś liqui moly i byłem zadowolony z efektów. Na szczęście jeszcze nie doszło do takiego problemu z moimi wtryskami, żebym musiał jechać na czyszczenie do ASO

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki