Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Co daje wymiana wtryskiwacza?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana wtryskiwacza

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Co daje wymiana wtryskiwacza?
Co daje wymiana wtryskiwacza?

Dzięki wymianie wtryskiwacza/wtryskiwaczy cały układ Common Rail może ponownie działać bezproblemowo. Właściciel swojego samochodu na tym zyskuje, ponieważ od razu odczuwalna jest poprawa osiągów silnika, jakość spalin emitowanych przez silnik się poprawia i ogólnie wszelkie inne problemy, które wcześniej towarzyszyły podczas jazdy, znikają. Wtryski możesz kupić nie tylko nowe, ale również regenerowane, które parametrami nie odbiegają od fabrycznych, a co więcej, ich cena jest znacznie korzystniejsza. Podzespoły te mają za zadanie dostarczać paliwo w odpowiednich dawkach, pod wysokim ciśnieniem i w konkretnych porcjach, jeśli któreś z nich nie pracuje właściwie, to niezbędna jest wizyta w serwisie w celu diagnostyki i wykonania regeneracji. Niestety jest coraz więcej przypadków, że regeneracja nie jest możliwa i ich wymiana jest koniecznością.

Wtryskiwacze – wymiana czy regeneracja? - Wymiana wtryskiwaczy - jeden czy wszystkie?

Jeżeli zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy, to regeneracja wtryskiwaczy będzie najlepszą opcją, zwłaszcza że jest ona w stanie przywrócić do 100% parametrów utraconych wskutek awarii wtrysków. W przypadku, gdy podzespoły te nie mogłyby zostać poddane regeneracji, np. przez trwałe uszkodzenia mechaniczne, to zakup nowych wtrysków lub regenerowanych będzie przymusowe. Gdyby po diagnostyce okazałoby się, że jeden wtryskiwacz powinien być poddany wymianie, to nie musisz kupować zestawu wtryskiwaczy, tylko wymienić ten uszkodzony.

1. Wtryskiwacze diesla do roboty - naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto? - Wymiana wtryskiwaczy bez kodowania

Niewskazane jest zwlekanie z wymianą bądź regeneracją wtryskiwaczy, ponieważ może to sprawić powstanie kolejnych bardzo poważnych usterek. Już po zauważeniu pierwszych objawów świadczących o uszkodzonych wtryskach należałoby się zgłosić do zaufanego ASO, aby dobrze je zdiagnozować i podjąć odpowiednie kroki. Podzespoły te w zależności od generacji i spełniania norm emisji spalin są i tańsze, i droższe w regeneracji i w zakupie, dlatego trzeba mieć to na uwadze. Pamiętaj, że wtryski po regeneracji czy po wymianie muszą zostać zakodowane, ponieważ problem z nimi wcale nie zniknie i nadal będą źle pracować. Jeżeli chcesz sprzedać samochód z niesprawnymi elementami, to zachowaj ostrożność, ponieważ zatajenie tak istotnej informacji i wpisanie w ogłoszeniu, że auto nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego, może przysporzyć Ci masę kłopotów prawnych, a dodatkowo nowy nabywca może złożyć reklamację z tytułu rękojmi.

Wtryskiwacze diesla do roboty - naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto? - Wymiana wtryskiwaczy bez kodowania
Wtryskiwacze diesla do roboty - naprawiać, czekać, czy może sprzedać auto? - Wymiana wtryskiwaczy bez kodowania

2. Wzrost wydajności poprzez zmianę wtryskiwaczy - Co należy zrobić po wymianie wtryskiwaczy?

Oczywiste jest, że jeśli wymienisz niesprawne wtryskiwacze na nowe bądź regenerowane, to od razu odczujesz różnicę w komforcie podróżowania. Nie zapominaj jednak, że wszystko, co zostanie zrobione na wtryskiwaczach, musi zostać zapisane w sterowniku silnika (zakoduj wtryskiwacze!), bo inaczej wtryskiwacze nie będą pracować prawidłowo.

Udostępnij wpis

Komentarze

Łukasz

Wystawiono 2 lata temu

Wymiana wtryskiwacza może przynieść różne korzyści, w zależności od przyczyny wymiany i stanu wtryskiwacza. Poniżej przedstawiono niektóre z możliwych korzyści płynących z wymiany wtryskiwacza: Poprawa osiągów silnika: Wymiana uszkodzonego lub zużytego wtryskiwacza może przyczynić się do poprawy osiągów silnika, takich jak moc, moment obrotowy i elastyczność. Zmniejszenie emisji spalin: Wymiana wtryskiwacza może przyczynić się do poprawy sprawności spalania paliwa i zmniejszenia emisji szkodliwych spalin. Poprawa ekonomiczności: Wymiana wtryskiwacza może przyczynić się do poprawy ekonomiczności pojazdu, ponieważ prawidłowo działający wtryskiwacz może zwiększyć wydajność paliwową i zmniejszyć zużycie paliwa. Zmniejszenie uciążliwości awarii

Czy ta opinia była pomocna?

Krzysiek

Wystawiono 2 lata temu

U mnie na szczęście nie trzeba było całkiem wymieniać, bo czyszczenie pomogło. Ale nie takie, tymi popularnymi preparatami ze sklepu, tylko serwisowe. Podobno środki chemiczne są o wiele silniejsze i w sumie to prawda, bo miałem zajechane te wtryski, a teraz wyglądają jak nówki.

Czy ta opinia była pomocna?

Oliwier

Wystawiono 2 lata temu

Jeden niesprawny wtryskiwacz wymieniłem i problemy z autem ustąpiły. Warto było to zrobić.

Czy ta opinia była pomocna?

Juwenalka88

Wystawiono 2 lata temu

Oj wymieniałam właśnie ostatnio wtryskiwacz i jeździ się o niebo lepiej, samochód odżył. Jednak ma to duży wpływ, nie sądziłam, że aż taki

Czy ta opinia była pomocna?

fifek3p58

Wystawiono 2 lata temu

W sumie logiczne, że skoro mam uszkodzone wtryski i nie mogę ich zregenerować, to muszę wymienić i będzie wszystko działało na 100%

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki