25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sosnowiec - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Sosnowcu w województwie śląskim.

Regeneracja wtryskiwaczy Sosnowiec województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Sosnowiec województwo śląskie

 

Uprzejmie zapraszamy wszystkich klientów z miasta Sosnowiec oraz okolic do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która zawarta jest na tej stronie internetowej. Firma Bosch Service Pawlik od wielu lat trudni się profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się także regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda oraz naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych i pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryskiwacze są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, ich uszczelnienia wraz z końcówką wtrysku są wymieniane na nowe, a w trzeciej fazie regeneracji, wymieniamy również zniszczone gniazdo wtryskiwacza. Każdy wtryskiwacz, składany przez naszych specjalistów, jest dokładnie regulowany (dawka) oraz testowany na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których testowany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Tak zregenerowane wtryskiwacze podlegają 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy mieszkańcom miasta Sosnowiec wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sosnowiec - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 24
Kod pocztowy: 40-001 Sosnowiec
Współrzędne GPS:
N 50° 17' 56.627'' E 19° 9' 1.803''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.