25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Włocławek

Regeneracja wtryskiwaczy we Włocławku w województwie kujawsko-pomorskim

Regeneracja wtryskiwaczy Włocławek województwo kujawsko-pomorskie
Regeneracja wtryskiwaczy Włocławek województwo kujawsko-pomorskie

 

Pragniemy zaprosić mieszkańców Włocławka do zapoznania się oraz skorzystania z unikalnej oferty firmy Bosch Service Pawlik, specjalizującej się od kilkunastu lat w naprawie układów zasilania silników wysokoprężnych. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Włocławek - kujawsko-pomorskie. Nasza firma zajmuje się w szczególności regeneracją wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda i naprawą pompowtrysków pojazdów ciężarowych, naprawą turbin oraz pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są rozkładane i czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Jeżeli zachodzi podejrzenie uszkodzenia gniazda wtryskiwacza lub innych elementów wtryskiwacza, poddawany jest on sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Ostatecznie wtryskiwacz jest sprawdzany pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku na Zapp Diesel Tech lub CRU2. Z dumą pragniemy oświadczyć, że na tak zregenerowane wtryskiwacze, pompy, pompowtryskiwacze oraz turbiny, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Proponujemy wysłanie wtryskiwaczy do naszej firmy kurierem po wcześniejszych kontakcie telefonicznym. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Stefana Okrzei 87
Kod pocztowy: 87-800 Włocławek
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 17.835'' E 21° 2' 6.085''

lub

Poczta Polska
Ulica: Żwirowa 1
Kod pocztowy: 87-800 Włocławek

Oceń: / Aktualna ocena: 0.00

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.