25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Tarnowskie Góry

Regeneracja wtryskiwaczy w Tarnowskich Górach w województwie śląskim

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich tarnogórzan oraz mieszkańców okolic Tarnowskich Gór do zapoznania się z oferowanymi przez Bosch Service Pawlik usługami. Jesteśmy firmą, która już od ponad 20 lat zajmuje się silnikami diesla, a która specjalizuje się w układach zasilania silnika samozapłonowego. Regenerujemy układy wtryskowe i układy doładowania silnika, co oznacza, że przywracamy fabryczne osiągi wtryskiwaczom, pompowtryskiwaczom, pompom zasilającym silnik oraz turbosprężarkom. Jest to proces trudny i wymagający wyjątkowej precyzji. Ponieważ prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Bosch, dysponujemy technologią odtwórczą wprost z fabryk z Niemiec. Wykorzystujemy nie tylko tę samą technologię, ale również identyczne maszyny (stoły probiercze EPS, myjki ultradźwiękowe, mikroskopy cyfrowe) jak te wykorzystywane w procesie regeneracji fabrycznej. Dzięki naszej kadrze doświadczonych przez lata specjalistów mamy pewność, że najwyższe standardy procesu są zachowywane, a wszystko przebiega według wytycznych producenta. Celem regeneracji jest przywrócenie urządzeniom sprawności, ale równie istotne jest zachowanie ich żywotności, dlatego też wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne, stroniąc od nieoryginalnych zamienników. A wszystko w celu zapewnienia naszym Klientom jak najwyższej jakości. Również w celu zapewnienia jak najwyższych standardów świadczonych usług współpracujemy z firmami kurierskimi, co pozwala nam na objęcie zasięgiem całej Polski, a naszym Klientom przeprowadzenie regeneracji bez wychodzenia z domu. Zapraszamy mieszkańców miasta Tarnowskie Góry do odwiedzin w zakładce "Kontakt", można tam znaleźć wszystkie dane niezbędne do kontaktu.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Tarnowskie Góry - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Słoneczników 41
Kod pocztowy: 42-600 Tarnowskie Góry
Współrzędne GPS:
N 50° 26' 1.274'' E 18° 52' 3.334''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.