25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Sudół

Regeneracja wtryskiwaczy w Sudole w województwie świetokrzyskim

Witamy mieszkańców wsi Sudół i od razu zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy. Od kilkunastu lat, firma Bosch Service Pawlik prowadzi specjalistyczne pracownie, w których nasi specjaliści zajmują się regeneracją wtryskiwaczy układów Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych, pompy PLD firmy Bosch, regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów osobowych koncernu VAG (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat) oraz naprawą turbosprężarek. Nasze pracownie wyposażone zostały w nowoczesny oraz bardzo profesjonalny sprzęt, jak np. EPS 708, EPS 200A, EPS 815 Cambox, cyfrowy mikroskop, Zapp Diesel Tech i CRU2, które pozwalają na bardzo precyzyjnie ustawienie wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy, a także sprawdzenie ich jakości rozpylania. W procesie naprawy, stosujemy oryginalne nowe części, co przekłada się na najwyższą jakość wykonanej w naszej firmie usługi. Turbosprężarki regenerowane są na częściach firmy Melett. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sudół - świętokrzyskie. Na wykonane usługi, firma Bosch Service Pawlik udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów, co jest bez wątpienia ogromną zaletą naszej oferty dla osób robiących duże przebiegi. Polecamy Państwu wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy, do naszej firmy za pomocą kuriera. Przed wysyłką, prosimy Państwa o kontakt z naszą pracownią.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: 11 Listopada 6
Kod pocztowy: 27-400, Ostrowiec Świętokrzyski
Współrzędne GPS:
N 50° 56' 49.961'' E 21° 24' 38.379''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.