25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rydułtowy - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Rydułtowach w województwie śląskim

Serdecznie zapraszamy wszystkich rydułtowian oraz mieszkańców okolic Rydułtów do zapoznania się i skorzystania z oferty firmy bosch Service Pawlik. Jesteśmy specjalistyczną, jedną z najnowocześniejszych w kraju pracowni, zajmującą się silnikami wysokoprężnymi samozapłonowymi diesla. Specjalizujemy się w układach zasilania i doładowania silnika, czyli w układach Common Rail, Pumpe Duse oraz w jednostkowym zasilaniu silników samochodów ciężarowych. Przywracamy fabryczne osiągi, czyli regenerujemy wtryskiwacze (tradycyjne i CR), pompowtryskiwacze (PD), pompy wysokiego ciśnienia (CR) i pompy jednostkowe (PLD). Zaplecze technologiczne, jakim dysponujemy to pracownia wyposażona w sprzęt identyczny ze sprzętem wykorzystywanym w procesie regeneracji fabrycznej (stoły probiercze EPS, myjki ultradźwiękowe i specjalistyczny sprzęt pomiarowy) oraz wdrożone najnowsze technologie kontroli jakości w tym Bosch Quality Scan, system pozwalający na identyfikację regenerowanej części za pomocą smartfona z dostępem do internetu. Realizacją zleceń zajmuje się dla Państwa wyszkolona kadra kwalifikowanych specjalistów, realizująca powierzone im zadania z najwyższą pieczołowitością i wykorzystaniem oryginalnych podzespołów. Dzięki temu, prócz odzyskiwania osiągów, zapewniamy wtryskiwaczom wychodzącym spod naszych rąk wytrzymałość i żywotność porównywalną z fabrycznie nowymi, a identyczną z regenerowanymi fabrycznie. Zachęcamy mieszkańców miasta Rydułtowy do skorzystania z naszych usług, informacje o naszej firmie i wskazówki dojazdu znajdują się w odnośniku "Kontakt".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rydułtowy - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Strzelców Bytomskich 8/12,
Kod pocztowy: 44-280 Rydułtowy
Współrzędne GPS:
N 50° 3' 56.526'' E 18° 25' 14.408''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.