25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Ropczyce

Regeneracja wtryskiwaczy w Ropczycach w województwie podkarpackim

Zapraszamy mieszkańców miejscowości Ropczyce do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej pracowni. Firma Bosch Service Pawlik od kilkunastu lat zajmuje się wysyłkową regeneracją wtryskiwaczy CR (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. Każdy pompowtryskiwacz i wtryskiwacz jest rozbierany na części składowe, które następnie są czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Obowiązkowej wymianie podlegają wszystkie uszczelnienia, gwarantując wysoką szczelność. Gniazda wtrysku zostają przebadane pod cyfrowym mikroskopem, a gdy stwierdzone zostaje jego uszkodzenie, zalecamy klientowi jego wymianę na nowe, w ramach trzeciej fazy regeneracji. Nasi specjaliści pracują na profesjonalnych urządzeniach firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Oprócz tego, każdy wtryskiwacz jest badany pod kątem jakości rozpylenia końcówki na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2. Na tak zregenerowane wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze, z czystym sumieniem możemy udzielić Państwu 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy wysyłkę zdemontowanych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy kurierem. Regeneracja turbosprężarki. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Księdza Doktora Jana Zwierza 1
Kod pocztowy: 39-100, Ropczyce
Współrzędne GPS:
N 50° 3' 11.471'' E 21° 36' 36.993''

 

lub

 

Ul: marsz. Piłsudskiego 35
Kod pocztowy: 39-100 Ropczyce

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.