25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Pszczyna

Regeneracja wtryskiwaczy w Pszczynie w województwie śląskim.

Zapraszamy wszystkich pszczynian i mieszkańców okolic Pszczyny do zapoznania się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch, a specjalizujemy się w pracy z silnikami wysokoprężnymi diesla. Dwadzieścia lat doświadczenia pozwoliło zdobyć nam niezbędne w tej precyzyjnej pracy umiejętności a ścisła współpraca z Boschem zapewniła odpowiednie zaplecze technologiczne do realizacji usług regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i pomp jednostkowych PLD. Aby spełnić standardy Bosch, dokładność w procesie regeneracji nie może przekroczyć progu jednego mikrometra, co jest bardzo rygorystycznym warunkiem, jednak dzięki specjalistycznym maszynom takim jak stoły probiercze, stacje diagnostyczne i cyfrowa aparatura pomiarowa, możemy być pewni że nie tylko osiągnęliśmy taką dokładność, ale również niejednokrotnie ją poprawiamy. Nasza kadra to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co w połączeniu ze wspomnianymi specjalistycznymi maszynami i faktem, że nie wykorzystujemy nieoryginalnych zamienników daje nam pewność, że jakość naszych usług jest bardzo wysoka. Naszych Klientów dodatkowo zapewniamy o jakości i żywotności naszych regenerowanych wtryskiwaczy za pomocą rocznej gwarancji, bez limitu przejechanych kilometrów. Prócz gwarancji do zregenerowanego wtryskiwacza dołączamy również wydruki wyników badań i kod QR umożliwiający dostęp do bazy danych Bosch Quality Scan - programu do mobilnej kontroli jakości. Zainteresowanych mieszkańców miasta Pszczyna zachęcamy do odwiedzin zakładki Kontakt gdzie znajdują się wszystkie informacje na temat możliwości kontaktu i dojazdu do naszej siedziby.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Pszczyna - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Stefana Batorego 1
Kod pocztowy: 43-200 Pszczyna
Współrzędne GPS:
N 49° 58' 39.138'' E 18° 56' 59.796''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.58

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.