25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Praszka

Regeneracja w Praszce w województwie opolskim

Witamy serdecznie mieszkańców Praszki i okolic! Firma Bosch Service Pawlik chciałaby zachęcić Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Nasz serwis, który mieści się w Stalowej Woli, zajmuje się wysyłkową regeneracją wtryskiwaczy do układów Common Rail, naprawą pompowtryskiwaczy do samochodów osobowych produkcji koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat), naprawą pompowtryskiwaczy z pojazdów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Nasza firma zajmuje się także profesjonalną regeneracją turbo. Częstą przyczyną wystąpienia usterek związanych z pracą wtryskiwacza, jest stosowanie niskiej jakości paliw oraz sam przebieg jednostki napędowej. W naszej firmie, wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są rozbierane, po czym trafiają do kąpieli w myjkach ultradźwiękowych. Uszkodzone elementy zostają wymienione na oryginalne fabrycznie nowe, co zapewnia najwyższą jakość naprawy. Oprócz stosowania najwyższej jakości części, istotne są również urządzenia, na których dokonywana jest naprawa wtrysków i pompowtrysków. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Praszka - opolskie. Proces ten, przebiega na stołach probierczych firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox), urządzeniach diagnostycznych firmy Bosch (seria KTS i FSA), testerach Zapp Diesel Tech oraz CRU2 oraz wielu innych narzędzi, których próżno szukać w innych serwisach. Na zregenerowane podzespoły, udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przebytych kilometrów. Polecamy wysłanie zdemontowanych podzespołów za pomocą firmy kurierskiej, po uprzednim kontakcie z nami. W celu uzyskania więcej informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z nami z pod zakładki „ Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 13
Kod pocztowy: 46-320 Praszka
Współrzędne GPS:
N 51° 3' 15.537'' E 18° 26' 54.79''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.