25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Połaniec

Regeneracja wtryskiwaczy w Połańcu w województwie świętokrzyskim

ASO Bosch Service Pawlik pragnie zaoferować mieszkańcom Połańca usługę regeneracji wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawy pompowtrysków samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), naprawy pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Oprócz tego, w naszej ofercie znajduje się także usługa regeneracji turbin. Wszystkie wtryski oraz pompowtryski są rozbierane na części składowe, które są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, a następnie weryfikowany jest ich stan techniczny. Przy pomocy cyfrowego mikroskopu, badane jest gniazdo wtrysku. Jeżeli jest ono uszkodzone, musi zostać wymienione na nowe, co realizowane jest wyłącznie w trzeciej fazie regeneracji. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Połaniec - świętokrzyskie. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze składane są w oparciu o technologię danego producenta, wyłącznie na oryginalnych nowych częściach. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, co w połączeniu z profesjonalnym wyposażeniem naszych pracowni, przekłada się na wysoką jakość naprawianych podzespołów silnika. Zachęcamy klientów z Połańca do wysłania zdemontowanych części za pomocą kuriera, przyspieszając w ten sposób czas wykonania usługi. Przed wysyłką prosimy Państwa o kontakt telefoniczny z naszą firmą.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Krakowska 3
Kod pocztowy: 28-230, Połaniec
Współrzędne GPS:
N 50° 25' 54.652'' E 21° 16' 43.359''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.45

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.