25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Nysa

Regeneracja wtryskiwaczy w Nysie w województwie opolskim

Województwo opolskie może szczycić się jednym z najstarszych polskich miast, które historycznie, co prawda należało do ziem dolnego śląska, ale w podziale administracyjnym trafiło w okręg województwa opolskiego. Z niemieckiego Niesse, z łaciny Nisa, po polsku oczywiście Nysa, przez którą płynie rzeka o tej samej nazwie – Nysa Kłodzka. Miasto jak przystało na aglomerację miejską o długiej historii, miasto jest bardzo bogate w zabytki, a szczególnie w kościoły. Słynna jest także barokowa fontanna Trytona wzorowana na rzymskiej Fontana del Tritone, dłuta Gianlorenza Berniniego. Nysa znana jest również z prężnie funkcjonującej w XX wieku gospodarki przemysłowej – w mieście funkcjonowały zakłady takie jak Zakład Samochodów Dostawczych, w którym montowane były Nysy, Polonezy a później również Citroeny (C15 i Berlingo), albo Zakład Urządzeń Przemysłowych, których produkty znajdowały swoje zastosowanie w przemyśle chemicznym, energetycznym i cukierniczym. Obecnie wpływ kryzysu ekonomicznego i polityki sprawił, że zakłady stoją nieczynne. Jednak dzięki inwestycjom w Nyską Podstrefę Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, istnieje duża szansa na odbudowę nyskiej gospodarki. Nysa była ważnym węzłem kolejowym, obecnie niestety funkcjonuje jedynie jedna stacja kolejowa, dedykowana jedynie pod transport wojewódzki. Wśród dróg, jakie biegną przez Nysę, możemy wymienić drogę krajową 46 (Kłodzko – Szczekociny) i drogę krajową 41 (Nysa – Czechy). O płynność ruchu drogowego i sprawną przeprawę przez Nysę Kłodzką zadbano, oddając do użytku dwa mosty drogowe, oba zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Historyczne miasto zapraszamy do wykorzystania historycznej szansy skorzystania z usług jednego z najnowocześniejszych zakładów regeneracji i naprawy układów zasilania silnika diesla. Nasza pracownia zajmuje się przywracaniem fabrycznych osiągów elementom wchodzących w skład osprzętu silnika – takim jak: wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia Common Rail i turbosprężarki. Posiadamy niezaprzeczalne atuty, a mianowicie:
  • najnowocześniejsza pracownia w kraju,
  • kadra złożona z mistrzów polski mechaniki samochodowej,
  • sprzęt identyczny z tym wykorzystywanym przez producentów,
  • autoryzacje Bosch i Melett,
  • wdrożone najnowsze technologie kontroli jakości (patrz Bosch Quality Scan [link])
  • bardzo konkurencyjne ceny.
Posiadamy maszyny takie jak CRU2, Carbon Zapp, stoły probiercze EPS 200A, EPS 708, EPS 815 z przystawką Cambox, a także mikroskopy cyfrowe, atestowane narzędzia, myjki ultradźwiękowe i wyważarki Schenck. W połączeniu z gwarancją identyczną z tą która obejmuje produkty nowe, gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni. 

Każdy wtryskiwacz jest sprawdzany pod kątem rozpylania końcówki na testerze CRU2 lub Zapp Diesel Tech. Tak wykonana naprawa, gwarantuje długotrwałą i bezawaryjną pracę silnika przez wiele tysięcy kilometrów. Nasza firma udziela Państwu wszelkich porad dotyczących eksploatacji silnika wysokoprężnego lub pomocy w zdiagnozowaniu przyczyny awarii. Obecnie prowadzimy wysyłkową regenerację wymienionych wyżej podzespołów, dlatego prosimy Państwa o wysłanie już zdemontowanych wtrysków, pompowtrysków, pompy lub turbiny, za pomocą kuriera. U nas, naprawa trwa zazwyczaj jeden dzień roboczy, co w gruncie rzeczy wychodzi tak samo, jak u lokalnego speca. Polecamy się!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Bolesława Krzywoustego 21
Kod pocztowy: 47-300, Nysa
Współrzędne GPS:
N 50° 28' 28.621'' E 17° 19' 46.689''

 

lub

 

Ulica: 22 Stycznia 14
Kod pocztowy: 47-300 Nysa

Oceń: / Aktualna ocena: 4.41

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.