25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Małogoszcz

Regeneracja wtryskiwaczy w Małogoszczu w województwie świętokrzyskim

Klientów z Małogoszcza zachęcamy do zapoznania się, a także skorzystania z korzystnej oferty, w której skład wchodzą: regeneracja wtryskiwaczy z układów Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracja turbiny, regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat), regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Nasza firma posiada autoryzację Boscha, dlatego wyposażyliśmy nasze pracownie w nowoczesny i mocno zaawansowany sprzęt, który umożliwia precyzyjne (niemal fabryczne) ustawienie wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy. Każdy podzespół jest rozbierany do ostatniej śrubki. Części zostają dokładnie wyczyszczone w kąpieli ultradźwiękowej, co umożliwia później dogłębną analizę każdej części pod kątem uszkodzeń. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Małogoszcz - świętokrzyskie. Czasem dopiero pod cyfrowym mikroskopem wychodzą dodatkowe uszkodzenia, jak np. końcówki lub gniazda wtryskiwacza. W ramach trzeciej fazy regeneracji wtrysku, jesteśmy w stanie wymienić te części na oryginalne nowe, oddając w Państwa ręce niemalże nowe wtryski. Do każdego wtryskiwacza oraz pompowtryskiwacza, dołączany jest protokół, który jest także podstawą do ewentualnej gwarancji. Polecamy Państwu wysłanie zdemontowanych podzespołów do nas bezpośrednio, co przełoży się na krótszy czas oczekiwania na wykonanie usługi. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Jędrzejowska 10A
Kod pocztowy: 28-366, Małogoszcz
Współrzędne GPS:
N 50° 48' 39.69'' E 20° 15' 44.974''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.41

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.