25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Jędrzejów

Regeneracja wtryskiwaczy w Jędrzejowie w województwie świętokorzyskim

Mieszkańców Jędrzejowa zapraszamy do firmy Bosch Service Pawlik, oferującej usługi regeneracji wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens), naprawą pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), naprawą pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Naszą ofertę uzupełnia regeneracja turbosprężarek. Wszystkie wtryski oraz pompowtryski są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszkodzone części zostają wymienione na fabrycznie nowe oryginalne, zapewniające niemalże fabryczną jakość. W naszej ofercie znalazła się także trzecia faza regeneracji wtrysku, która jest mocno rekomendowana w przypadku zużytego gniazda wtrysku. Nasze pracownie wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, jak np.: urządzenia diagnostyczne KTS 200, FSA 500, stoły probiercze EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 Cambox oraz wiele innych urządzeń i narzędzi. W naszej firmie, naprawa trwa zazwyczaj od jednego do maksymalnie dwóch dni roboczych. Zachęcamy zatem klientów z Jędrzejowa do wysyłki zdemontowanych wcześniej wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy, lub też dostarczenie ich do naszej firmy osobiście. W obu przypadkach, prosimy o uprzedni kontakt z naszą firmą.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Stefana Okrzei 26
Kod pocztowy: 28-300, Jędrzejów
Współrzędne GPS:
N 50° 38' 47'' E 20° 17' 31.84''

 

lub

 

Ulica: Jasionka
Kod pocztowy: 28-300 Jędrzejów

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.