Sklep

Zamów wtryskiwacz lub regenerację Ponad 4000 dostępnych
wtryskiwaczy już od 190 zł.

Wtryskiwacz 9109795 Bosch IIIF|Opel, Renault

Wtryskiwacz 9109795 Bosch  IIIF|Opel, Renault
Wtryskiwacz 9109795 Bosch  IIIF|Opel, Renault
Wtryskiwacz 9109795 Bosch  IIIF|Opel, Renault

Wtryskiwacz 9109795 Bosch IIIF|Opel, Renault

Ocena produktu: 5.00

Cena:

685.00 zł

Kaucja zwrotna: 100 zł

Numer  0445110141
Numer OE 9109795, 8200146357
Producent Bosch
Ciśnienie nominalne 1300 BAR
Formuła typu CRI 1-13 (Common Rail)
Numer Regenerowanego Wtryskiwacza 0986435086, 0986435239
Opis Produktu

Wtryskiwacz po regeneracji z zastosowaniem technologii III fazy, która umożliwia naprawę na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy składowe wtryskiwacza, dzięki specjalistycznym narzędziom regulacyjnym zostały wyregulowane z dokładnością co do 0,001 mm.

Pasujące Modele Opel, Renault, Vauxhall
Kaucja 100 PLN brutto

Producent               Numer
OPEL 9109795
OPEL 4417364
OPEL 93190346
RENAULT 8200146357
RENAULT 8200549063
RENAULT 8200928978
RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7701474813
RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7485128252
VAUXHALL 9109795
Dostępność: Mała ilość w magazynie

Szybka wysyłka

Prosto z naszego magazynu

Czas realizacji

Przesyłka nawet w 24h

Gwarancja

produkty wysokiej jakości

+48 601 856 277

Masz pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń

Opinie użytkowników

0 / 5
( 0 opinii )
5
4
3
2
1
Produkt jeszcze nie posiada żadnych opinii.