Sklep

Zamów wtryskiwacz lub regenerację Ponad 4000 dostępnych
wtryskiwaczy już od 190 zł.

Wtryskiwacz 8973000911 Bosch IIIF | Isuzu, Opel, Vauxhall

Wtryskiwacz 8973000911 Bosch IIIF | Isuzu, Opel, Vauxhall
Wtryskiwacz 8973000911 Bosch IIIF | Isuzu, Opel, Vauxhall
Wtryskiwacz 8973000911 Bosch IIIF | Isuzu, Opel, Vauxhall
Wtryskiwacz 8973000911 Bosch IIIF | Isuzu, Opel, Vauxhall

Wtryskiwacz 8973000911 Bosch IIIF | Isuzu, Opel, Vauxhall

Ocena produktu: 4.50

Cena:

685.00 zł

Kaucja zwrotna: 100 zł

Numer 0445110118
Numer OE 8973000911, 8973000912, 8973000913, 8973000910
Producent Bosch
Ciśnienie nominalne 1600 bar
Formuła typu CRI2.1 (Common Rail)
Numer Regenerowanego Wtryskiwacza 0986435082
Opis Produktu

Wtryskiwacz po regeneracji z zastosowaniem technologii III fazy, która umożliwia naprawę na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy składowe wtryskiwacza, dzięki specjalistycznym narzędziom regulacyjnym zostały skalibrowane z dokładnością co do 0,001 mm.

Pasujące Modele Isuzu, Opel, Vauxhall
Kaucja 100 PLN

Producent               Numer
ISUZU 8973000911
ISUZU 8973000912
ISUZU 8973000913
ISUZU 8973000910
OPEL 97300091
OPEL 5821086
VAUXHALL 97300091
Dostępność: Duża ilość w magazynie

Szybka wysyłka

Prosto z naszego magazynu

Czas realizacji

Przesyłka nawet w 24h

Gwarancja

produkty wysokiej jakości

+48 601 856 277

Masz pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń

Opinie użytkowników

0 / 5
( 0 opinii )
5
4
3
2
1
Produkt jeszcze nie posiada żadnych opinii.