Sklep

Zamów wtryskiwacz lub regenerację Ponad 4000 dostępnych
wtryskiwaczy już od 190 zł.

Wtryskiwacz 0445110078 Bosch QS | Volvo

Wtryskiwacz 0445110078 Bosch QS | Volvo
Wtryskiwacz 0445110078 Bosch QS | Volvo
Wtryskiwacz 0445110078 Bosch QS | Volvo

Wtryskiwacz 0445110078 Bosch QS | Volvo

Ocena produktu: 4.50

Cena:

725.00 zł

Kaucja zwrotna: 100 zł

 

Numer 0445110078 
Numer OE 30777314, 8627319
Numer zamienny 0445110077
Producent Bosch
Ciśnienie nominalne 1600 BAR
Formuła typu CRI 2.1 (Common Rail)
Numer Regenerowanego Wtryskiwacza 0986435120
Opis Produktu Wtryskiwacz został kompleksowo zregenerowany w systemie Quality Scan i przetestowany na certyfikowanych urządzeniach. Części wykorzystane podczas naprawy są oryginalne, co gwarantuje najwyższą jakość. Wtryskiwacz wykazuje wartości fabryczne, przez co jego żywotność wynosi tyle samo, co nowych podzespołów.
Pasujące Modele Volvo
Kaucja 100 PLN brutto

 

Producent               Numer
Volvo 30777314
Volvo 8627319
Volvo 31303259
Volvo 30756063
Volvo 36051165
Volvo 8658351
Volvo 8658350
Volvo 8627319
Volvo 8602669
Volvo 8658352
Volvo 8658353
Dostępność: Duża ilość w magazynie

Szybka wysyłka

Prosto z naszego magazynu

Czas realizacji

Przesyłka nawet w 24h

Gwarancja

produkty wysokiej jakości

+48 601 856 277

Masz pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń

Opinie użytkowników

0 / 5
( 0 opinii )
5
4
3
2
1
Produkt jeszcze nie posiada żadnych opinii.