Sklep

Zamów wtryskiwacz lub regenerację Ponad 4000 dostępnych
wtryskiwaczy już od 190 zł.

Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano

Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano
Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano
Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano
Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano
Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano

Wtryskiwacz 0445110063 Regenerowany Bosch QS | Opel Movano

Ocena produktu: 4.50

Cena:

725.00 zł

Kaucja zwrotna: 100 zł

Numer 0445110063
Numer OE 4402535, 9110535, 8200010075, 9110535
Producent Bosch
Ciśnienie nominalne 1300 BAR
Formuła typu CRI1-13 (Common Rail)
Numer Regenerowanego Wtryskiwacza 0986435075
Opis Produktu

Wtryskiwacz po regeneracji z zastosowaniem technologii III fazy, która umożliwia naprawę na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy składowe wtryskiwacza, dzięki specjalistycznym narzędziom regulacyjnym zostały skalibrowane z dokładnością co do 0,001 mm.

Gwarancja  24 miesiące
Pasujące Modele Opel, Renault, Vauxhall
Kaucja 100 PLN

Producent               Numer
Opel 4402535
Opel 9110535
Opel 93169133
Renault 8200010075
Renault 7701474032
Renault 8201408763
Vauxhall 9110535
Vauxhall R1590072
Dostępność: Mała ilość w magazynie

Szybka wysyłka

Prosto z naszego magazynu

Czas realizacji

Przesyłka nawet w 24h

Gwarancja

produkty wysokiej jakości

+48 601 856 277

Masz pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń

Opinie użytkowników

0 / 5
( 0 opinii )
5
4
3
2
1
Produkt jeszcze nie posiada żadnych opinii.