Pompa Common Rail 22100-0R010 Toyota Corolla 2.0 D-4D Denso 2940000310 nowa, regenerowana - cena
Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
model pompy wtryskowej
DOSTĘPNOŚĆ dostępny
WYSYŁKA 1 dzień roboczy*
GWARANCJA 24 miesiące
Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!
Numery zamienne pompy Common Rail:
Toyota: 221000R010, 221000R011, 221000R021, 221000R070
Pompa wtryskowa numer 22100-0R010
Zyskujesz
  • 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów
  • Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzający działanie pompy wtryskowej
  • Możliwość natychmiastowego montażu podzespołów
  • Regenerację w pracowni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne
  • Oryginalne części zamienne Bosch, Delphi, Denso, Siemens
  • Możliwość dostawy w Polsce i za granicą
  • Szybki czas realizacji zlecenia - 24/48 h
  • Najlepsze ceny w Polsce!
Pompa Common Rail 22100-0R010 pasuje do:
  • Lexus IS II 200d 2.2 L 110 kW 150 KM
  • Toyota Auris 2.0 D-4D 93 kW 126 KM
  • Toyota Auris 2.0 D-4D 91 kW 124 KM
  • Toyota Avensis 2.0 D-4D 93 kW 126 KM
  • Toyota Avensis 2.2 D-4D 110 kW 150 KM
  • Toyota Corolla 2.0 D-4D 93 kW 126
  • Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D 100 kW 136 KM
  • Toyota RAV 4 III 2.2 D 110 kW 150 KM
  • Toyota RAV 4 III 2.2 D 100 kW 136 KM
  • Toyota RAV 4 IV 2.2 D 110 kW 150 KM
  • Toyota Verso 2.0 D-4D 91 kW 124 KM
  • Toyota Verso 2.0 D-4D 93 kW 126 KM