Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Dodge

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Dodge

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Właścicielem marki Dodge jest amerykański koncern Chrysler.Wykupił on udziały firmy już w 1928 roku. Była to bardzo ważna transakcja na tamtejszym rynku, bo Dodge jeszcze w 1920 roku był drugą co do wielkości firmą motoryzacyjną w Stanach Zjednoczonych. Chwilę później jednak sytuacja firmy się komplikuje z powodu śmierci braci Dodge w odstępie zaledwie kilkunastu miesięcy. Po tej stracie firma najpierw trafiła w ręce konsorcjum bankowego, a później właśnie zostaje odsprzedane Chryslerowi, który postanawia stworzyć z niej swoją najbardziej sportową markę. Złotym okresem dla tej marki były lata 60-te i 70-te. Wtedy firmy motoryzacyjne bez żadnych ograniczeń wprowadzały coraz większe silniki, które ze swoimi gigantycznymi mocami doskonale nadawały się na usportowione auta. W 1966 roku debiutuje kultowy Dodge Charger będący prekursorem ery tzw. muscle cars. Dodge poszedł za ciosem i pojawiły się kolejne przeboje rynkowe w postaci Coronety R/T, Super Bee czy też słynnego Challengera. Później nastąpił jednak kryzys paliwowy, który skutecznie zniechęcał konsumentów do zakupu dużych paliwożernych samochodów z jeszcze większymi silnikami. Dodge aby przetrwać zaczął produkować małe auta np. Omni. Ostatni powrót firmy do tamtej ery odbył się za sprawą Vipera, który produkowany jest od 1992 roku. W 2013 roku pojawiła się trzecia generacja auta dzięki czemu Dodge wciąż obecny jest na rynku aut sportowych.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Dodge

 wtryski Dodge

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51
Udostępnij wpis

Komentarze

Marek

Wystawiono 3 tygodnie temu, 2023-01-18

Naprawa wtryskiwaczy samochodów marki Dodge polega na przywróceniu ich do pełnej sprawności poprzez czyszczenie lub naprawę. Wtryskiwacze są odpowiedzialne za precyzyjne dawkowanie paliwa do silnika, jeśli są one uszkodzone lub zużyte, może to prowadzić do problemów z silnikiem takich jak: obniżenie mocy, nierównomierna praca, wzrost zużycia paliwa. Koszt regeneracji wtryskiwaczy Delphi może się różnić w zależności od kilku czynników takich jak: • typ wtryskiwacza • złożoność wymaganych napraw • koszt materiałów • lokalizacja warsztatu Jednakże, w przeciwieństwie do wymiany wtryskiwaczy, regeneracja jest zazwyczaj tańszym rozwiązaniem. Dlatego też, zaleca się regularne kontrolowanie stanu wtryskiwaczy, aby uniknąć konieczności ich wymiany.

Czy ta opinia była pomocna?

Leon

Wystawiono Pół roku temu

Posiadam Dodge z 2013 roku i niestety ma już dosyć dużo kilometrów na liczniku, tak więc auto zaczyna delikatnie szwankować. Nie wiem czy to nie wina uszkodzonych wtrysków, najlepiej jak zajadę osobiście do Was na serwis.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki