25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Chmielnik

Regeneracja wtryskiwaczy w Chmielniku w województwie świętokrzyskim

Drodzy mieszkańcy Chmielnika! Firma Bosch Service Pawlik poprzez stronę internetową pragnie zaprezentować Państwu unikalną ofertę, na skład której wchodzą usługi: regeneracja wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracja pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VAG (Volkswagen, Seat, Audi oraz Skoda), regeneracja pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. Na wszystkie wykonane przez naszą firmę usługi, udzielana jest 12 miesięczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów. Wynika to z tego, że każdy podzespół regenerowany jest na wysokiej jakości, oryginalnych i nowych częściach, przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń i testerów (EPS 200A, EPS 708, EPS 815 Cambox, Zapp Diesel Tech czy też CRU2), jakość wykonywanych przez naszych specjalistów usług, może być na najwyższym poziomie. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Chmielnik - świętokrzyskie. Miesięcznie regenerujemy ponad 800 wtryskiwaczy z całej Polski, co jednak nie oznacza, że termin wykonania usługi został wydłużony. W naszej pracowni, regeneracja wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy trwa zazwyczaj od jednego do dwóch dni roboczych. W naszej bogatej ofercie znajduje się także usługa regeneracji turbosprężarki. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Wolności 5
Kod pocztowy: 26-020, Chmielnik
Współrzędne GPS:
N 50° 36' 50.587'' E 20° 44' 58.948''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.