Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Chevrolet

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy do Chevroleta
Cena Gotowe wtryskiwacze Chevrolet - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Chevrolet

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kup wtryski lub powierz regenerację specjalistom!

• Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail i benzynowych 
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch, Delphi, Denso, Siemens / VDO
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Pompowtryskiwacze Chevrolet

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Firma powstała pod koniec 1911 roku, a jej założycielami był mechanik William Durant oraz kierowca wyścigowy Louis Chevrolet. Wspólna kariera biznesowa tych dwóch panów nie trwała jednak zbyt długo, bo w 1916 roku Durant odkupił od wspólnika udziały w Chevrolecie. Dwa lata później Wiliam Durant stał się prezesem konkurencyjnego GM. Naturalnym rozwiązaniem tego konfliktu interesów było więc przejęcie przez General Motors całego Chevroleta. Co ciekawe po zaledwie dwóch latach odszedł on z tej firmy i postanowił stworzyć kolejny biznes motoryzacyjny. Jak się później okazało to nie było najlepsze rozwiązanie, bo żadna stworzona przez niego firma nie zbliżyła się do renomy Chevroleta. Tym czasem jego motoryzacyjne „dziecko” odnosiło coraz większe sukcesy. Pod koniec lat 20-tych firma ta stała się globalną marką, która posiadała swoje zakłady w wielu zakątkach świata. Ciekawostką jest to, że nawet w Warszawie powstała wówczas fabryka, która niestety została zburzona podczas II wojny światowej. Z czasem firma z producenta aut dla mas stała się także specjalistką od konstrukcji usportowionych. W 1963 roku powstaje legendarny Corvette, a cztery lata później Camaro. Były to klasyczne samochody ze złotej ery tzw. muscle carów, które przeminęły wraz ze znacznym wzrostem cen benzyny. Amerykańska marka i do tego się przystosowała przestawiając się na auta zdecydowanie bardziej oszczędne. Jedyną porażką jaką poniósł Chevrolet jest z pewnością brak obecności tego koncernu w Europie. Co prawda w 2005 roku zaczęły się pojawiać w salonach europejskich auta tej marki, ale w 2015 roku koncern wycofał się ze sprzedaży swoich samochodów na tym wymagającym rynku. Za to na pozostałych kontynentach radzi sobie doskonale, stale zwiększając swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Chevrolet     

wtryski Chevrolet

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51
Udostępnij wpis

Komentarze

Olek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy w samochodzie Chevrolet to proces polegający na przywróceniu prawidłowej pracy tych elementów odpowiedzialnych za dostarczanie paliwa do silnika. W skład usługi wchodzą czyszczenie, wymiana uszkodzonych części oraz elektroniki. Regeneracja wtryskiwaczy jest wykonywana przez specjalistyczne warsztaty samochodowe oraz firmy specjalizujące się w tego typu naprawach. Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy w Chevrolecie pozwala na poprawę pracy silnika, zwiększenie jego mocy oraz oszczędności paliwa. Dzięki niej można usunąć usterki i awarie, które mogą powodować trudności z odpalaniem, nierówną pracę silnika, niskie osiągi i zwiększone zużycie paliwa, a także uniknąć kosztów związanych z wymianą tych elementów na nowe. Regeneracja zapewnia przede wszystkim poprawę pracy silnika, zwiększenie jego mocy oraz oszczędności paliwa. Naprawa tych elementów pozwala na usunięcie usterek i awarii, które mogą powodować trudności w odpalaniu, nierówną pracę silnika, niskie osiągi i zwiększone zużycie paliwa. Regeneracja też pozwala na uniknięcie kosztów związanych z wymianą tych elementów na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Wacław

Wystawiono 2 lata temu

Już naprawiałem w tym serwisie pompowtryski i jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej naprawy. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki