Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Uniwersalny zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy zawiera:

  • Walizkę na przyrządy czyszczące i akcesoria.
  • Szczotki czyszczące różnej wielkość i z różnego materiału.
  • Adapter do szlifowania.
  • Trzpienie.
  • Oringi uszczelniające przed zanieczyszczeniami.
  • Papier ścierny.

W ofercie niejednego sklepu motoryzacyjnego możemy zakupić zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy, jeżeli zamierzamy dokonać samodzielnej wymiany podzespołu, jakim jest uszkodzony wtryskiwacz. Taki komplet warto mieć w posiadaniu, jeżeli jesteśmy w stanie samodzielnie zająć się zdemontowaniem starego wtrysku i doprowadzić do prawidłowego dopasowania nowego wtryskiwacza w gnieździe. Gniazdo elementu wtryskowego powinno być czyste, suche, pozbawione korozji i zalegających uciążliwych osadów.

Samodzielne przeprowadzenie działań czyszczących gniazd wtrysków można wykonać dokładnie za pomocą szczotek oraz frezów. Poszczególni producenci rozdzielili te elementy na osobne komplety i ulokowali w plastikowej walizce lub specjalnym etui.

Korzystając z zestawu do czyszczenia otworów wtryskiwaczy, w której szczotki stanowią główne przyrządy czyszczące zalegający osad, należy pamiętać o użytkowaniu ich zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Takie działanie pomoże precyzyjnie wypolerować i przygotować powierzchnię na montaż nowego wtrysku. Dokładnie wyczyszczone miejsce przylegania podkładki regulacyjnej będzie miało wpływ na prawidłowe uszczelnienie.

Należy pamiętać, że jeżeli posiadamy komplet zawierający akcesoria przeznaczone do czyszczenia gniazd wtrysku, ale nie mamy żadnej wiedzy praktycznej i teoretycznej na temat wtryskiwaczy, to powinniśmy diagnostykę i wymianę elementów układu wtryskowego zlecić profesjonalnemu serwisowi. Może się okazać, że zanieczyszczane gniazdo nie jest jedyną wadą wtrysku i konieczne są dodatkowe działania eliminujące usterki. Tylko kompleksowa usługa regeneracji w sprawdzonym serwisie pozwoli na prawidłowe zamontowanie wtryskiwaczy zregenerowanych lub fabrycznie nowych.

Zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy w Bosch Car Service
Zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy


Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy

Wykonane z materiału antykorozyjnego frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy znajdują się w zestawie warsztatowym, który obejmuje czyszczenie wtryskiwaczy właśnie za pomocą takich elementów. Pozbycie się twardego zabrudzenia, jakim jest występujący we wtryskiwaczach nagar, może zostać w sposób skutecznie usunięty, jeśli posłużymy się frezami. Użycie tych stalowych elementów skutecznie dokona wypolerowania gniazda z pozostałości korozyjnych, co pozwoli w sposób bezpieczny przeprowadzić montaż nowego elementu wykonawczego układu wtryskowego, jakim jest wtryskiwacz. Zregenerowana powierzchnia będzie stanowić prawidłowe podłoże pod nowy wtrysk, co powoli uniknąć powstaniu nieszczelności służącej uszkodzeniom silnika samochodowego. Znajdujące się w walizce frezy charakteryzuje uniwersalność, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować przyrządy do różnego rodzaju wtrysków.

Jeżeli szukasz walizki z różnorodnym wyposażeniem czyszczącym gniazda wtryskowe, którą można swobodnie ze sobą zabierać, przewozić w samochodzie, to na pewno warto zdecydować się na taki komplet. Koszt jest niewielki, a zakres działania, jaki można przy jej użyciu wykonać, jest szeroki i może uskutecznić prawidłowe zamontowanie wtryskiwacza.

Zestaw czyszczący gniazda wtrysków
Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy jest narzędziem, które jest używane do usuwania osadów i zanieczyszczeń z gniazd wtryskiwaczy. Zestawy te mogą zawierać różne narzędzia, takie jak: Końcówki czyszczące - Służą do usuwania osadów i zanieczyszczeń z gniazd wtryskiwaczy. Płyn do czyszczenia - specjalny płyn do czyszczenia, który pomaga rozpuszczać osady i zanieczyszczenia z gniazd wtryskiwaczy. Klucze - klucze do odkręcania wtryskiwaczy z gniazd Instrukcja obsługi - Instrukcja obsługi zawierająca informacje dotyczące prawidłowego używania narzędzi i płynu do czyszczenia.

Czy ta opinia była pomocna?

Kostek

Wystawiono 3 lata temu

Myślałem o tym żeby kupić zestaw do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy z Inter Carsa ale ostatecznie oddałem wtryski do czyszczenia w serwisie. Wole żeby zrobili to raz a dobrze

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki