Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

FREZY DO CZYSZCZENIA GNIAZD WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

FREZY DO CZYSZCZENIA GNIAZD WTRYSKIWACZY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Frezy służą do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy, w których zebrały się zanieczyszczenia uniemożliwiające ponowny montaż wtrysku lub jego właściwe funkcjonowanie. Frezy mają różne kształty i rozmiary, dzięki czemu możliwe jest czyszczenie różnych typów gniazd i wtryskiwaczy. Dzięki frezowaniu zapobiegamy również problemom związanym z nieprawidłowym dostarczaniem paliwa czy zmniejszającą się wydajnością silnika. Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy powinny być wykorzystywane jedynie przez doświadczonych mechaników, którzy umiejętnie je dobiorą oraz nie uszkodzą żadnego z podzespołów w trakcie czyszczenia.

Zdarza się, że w procesie regeneracji bądź wymiany elementów układu zasilania niezbędne okazują się frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy. Przebieg procesu regeneracji bądź wymiany wtrysków na zupełnie nowe, bywa konieczny, kiedy doszło już do uszkodzeń w obrębie tych podzespołów. Zwykle obserwujemy wtedy zmniejszoną moc silnika, pojawiający się ciemny dym, ale także dobiega nas dziwne stukanie - to sygnał, że wtryski mogą być uszkodzone, a posadowienie ich wymaga zastosowania frez do gniazd wtryskiwaczy HDI, ponieważ doszło do ich zanieczyszczenia. Takie części są podstawowym elementem wyposażenia profesjonalnej pracowni zajmującej się regeneracją bądź wymianą wtryskiwaczy.

Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy
Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy

Frezy do gniazd wtryskiwaczy

W przebiegu operacji takich jak regeneracja wtryskiwaczy, czy też wymiany tych elementów na nowe, niezbędna jest nie tylko precyzja i wysokie umiejętności doświadczonego pracownika. Konieczne jest również posiadania specjalistycznych maszyn i narzędzi, które umożliwiają sprawne przeprowadzenie zabiegu na najwyższym poziomie. Jednym w takich przyborów są frezy do gniazd wtryskiwaczy Yato, ale także te innych marek mogą się okazać skuteczne. Wymagane to jest z tego powodu, że w trakcie takiej usługi następuje demontaż i późniejszy montaż wtryskiwacza, co jest możliwe dopiero po oczyszczeniu gniazda, w którym jest posadowiony ten element. Często miejsca posadowienia tych części są zdeformowane przez zanieczyszczenia i rdze, które osadziły się na elementach wtryskowych i w tym otworach. Skutecznie eliminuje ten problem frezowanie gniazd wtryskiwaczy, które ma na celu przywrócić je do nienagannej czystości oraz obudować ich pierwotny kształt. Zadanie bywa wymagające, dlatego regenerację lub wymianę elementów systemu zasilania, która często wiążę się z frezowaniem, warto powierzyć w ręce specjalistycznej pracowni.

Frezy do gniazd wtryskiwaczy
Frezy do gniazd wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy to specjalne narzędzia przeznaczone do usuwania osadów i zanieczyszczeń z gniazd wtryskiwaczy. Służą one do oczyszczania i przywracania prawidłowego działania gniazd, a tym samym poprawy pracy wtryskiwaczy. Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy mogą być ręczne lub maszynowe. Ręczne frezy są przeznaczone do użytku w warsztacie, a maszynowe do użytku w serwisie. Frezy tego typu mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, hartowana stal, tytan czy węglik spiekany. Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy są przeznaczone do użytku przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie naprawy i regeneracji wtryskiwaczy. Użycie nieodpowiednich narzędzi, lub nieprawidłowe użycie frezów do czyszczenia gniazd może uszkodzić gniazda wtryskiwaczy, dlatego ważne jest, aby pracować zgodnie z instrukcjami producenta i korzystać z odpowiedniej specjalistycznej wiedzy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki