25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

FREZY DO CZYSZCZENIA GNIAZD WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Zdarza się, że w procesie regeneracji bądź wymiany elementów układu zasilania niezbędne okazują się frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy. Przebieg procesu regeneracji bądź wymiany wtrysków na zupełnie nowe, bywa konieczny, kiedy doszło już do uszkodzeń w obrębie tych podzespołów. Zwykle obserwujemy wtedy zmniejszoną moc silnika, pojawiający się ciemny dym, ale także dobiega nas dziwne stukanie to sygnał, że wtryski mogą być uszkodzone, a posadowienie ich wymaga zastosowania frez do gniazd wtryskiwaczy HDI, ponieważ doszło do ich zanieczyszczenia. Takie części są podstawowym elementem wyposażenia profesjonalnej pracowni zajmującej się regeneracją bądź wymianą wtryskiwaczy.

 

Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy
Frezy do czyszczenia gniazd wtryskiwaczy

 

Frezy do gniazd wtryskiwaczy

 

W przebiegu operacji takich jak regeneracja wtryskiwaczy, czy też wymiany tych elementów na nowe, niezbędna jest nie tylko precyzja i wysokie umiejętności doświadczonego pracownika. Konieczne jest również posiadania specjalistycznych maszyn i narzędzi, które umożliwiają sprawne przeprowadzenie zabiegu na najwyższym poziomie. Jednym w takich przyborów są frezy do gniazd wtryskiwaczy Yato, ale także te innych marek mogą się okazać skuteczne. Wymagane to jest z tego powodu, że w trakcie takiej usługi następuje demontaż i późniejszy montaż wtryskiwacza, co jest możliwe dopiero po oczyszczeniu gniazda, w którym jest posadowiony ten element. Często miejsca posadowienia tych części są zdeformowane przez zanieczyszczenia i rdze, które osadziły się na elementach wtryskowych i w tym otworach. Skutecznie eliminuje ten problem frezowanie gniazd wtryskiwaczy, które ma na celu przywrócić je do nienagannej czystości oraz obudować ich pierwotny kształt. Zadanie bywa wymagające, dlatego regenerację lub wymianę elementów systemu zasilania, która często wiążę się z frezowaniem, warto powierzyć w ręce specjalistycznej pracowni.

 

Frezy do gniazd wtryskiwaczy
Frezy do gniazd wtryskiwaczy

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO