Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wydajność wtryskiwaczy Common Rail

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wydajność wtryskó Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wydajność wtryskiwaczy układu Common Rail to inaczej przepustowość wyrażona w mm3 /h. W praktyce parametr ten informuje nas o tym, ile milimetrów sześciennych oleju napędowego dostarczanych jest przez wtryskiwacze w danej jednostce czasu. Prawidłowe wartości wtryskiwaczy są niezwykle ważne dla odpowiedniej pracy całego układu paliwowego, ponadto, w pełni funkcjonalne wtryski zapewniają komfortową jazdę samochodem. Pomiary wydajności wtryskiwaczy Bosch przeprowadzane są na specjalistycznych urządzeniach, przy czym warto wiedzieć, że każdy rodzaj wtrysku posiada własne, indywidualne parametry. W każdym przypadku dopuszczalny jest jednak margines błędu, przy czym akceptowalne zazwyczaj odchylenie wartości wtryskiwacza oscyluje w przedziale +/- 3 mg/wtrysk. Kluczowe jest więc to, aby zastosować odpowiednie wytyczne do konkretnego modelu i numeru wtryskiwacza. Jeśli jednak wydajność znacznie odbiega od ustalonych przez producenta norm, oznacza to, że konieczna jest szczegółowa diagnostyka wtryskiwacza Common Rail. Niewłaściwe parametry wskazują bowiem na dysfunkcję wtrysków, która niewątpliwie będzie szła w parze z niedogodnościami odczuwanymi w trakcie jazdy.

Parametry wtryskiwaczy CR
Wydajność wtryskiwaczy Common Rail

1. Co zakłóca pracę wtryskiwaczy Common Rail?

Układ Common Rail jest niezwykle precyzyjny, stąd też łatwo doprowadzić do jego uszkodzenia, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą zaniedbania i lekceważenie objawów informujących o awarii. Głównym czynnikiem utrudniającym wtryskiwaczom pracę są wszelkie zanieczyszczenia, które przedostają się do układu wtryskowego wraz z paliwem. Oblepiające wtryskiwacz nagary, pyły i innego typu zabrudzenia nie tylko zapychają szczeliny wtryskiwaczy, ale są w stanie nawet uszkodzić drobne elementy, jak na przykład końcówki rozpylacza.

Dlatego tak ważne jest, aby tankować wyłącznie sprawdzony i dobry jakościowo olej napędowy. Z pewnością warto jest stosować różnego rodzaju dodatki do paliwa do czyszczenia wtryskiwaczy, które dolane przed tankowaniem zapobiegają nadmiernemu osadzaniu się zanieczyszczeń.

Przyczyna awarii wtryskiwaczy
Co zakłóca pracę wtryskiwaczy Common Rail?


Jak więc przedłużyć żywotność wtryskiwaczy CR?

Sprawdzonym i niewątpliwie skutecznym sposobem na przedłużenie trwałości wtryskiwaczy jest kompleksowa regeneracja. Usługę tego typu można zrealizować w rzetelnej pracowni samochodowej, specjalizującej się w naprawie wtrysków.

 W zakres regeneracji wchodzi:

- Dokładne sprawdzenie wszystkich części składowych wtrysków, pozwalające na odnalezienie ewentualnych uszkodzeń oraz ustalenie odpowiedniego toku naprawy;
- Czyszczenie wtryskiwaczy przy użyciu nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń. Sprawdzone metody czyszczenia pozwalają na skuteczne wyeliminowanie wszystkich zanieczyszczeń;
- Wymiana sparciałych, uszkodzonych i niesprawnych elementów wtryskiwacza, przez co odzyskuje pełną sprawność;
- Przeprowadzenie rygorystycznych testów na stole probierczym, które mają na celu potwierdzić prawidłowość przeprowadzonej regeneracji.

Wszystkie etapy procesu regeneracji pozwalają odzyskać prawidłowe parametry wtryskiwaczy i przedłużają ich żywotność na następne kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.

Jak przedłużyć trwałość wtrysków?
Jak przedłużyć żywotność wtryskiwaczy CR?
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze Common Rail to wtryskiwacze, w których ciśnienie paliwa jest stałe i jest regulowane przez elektroniczny układ sterowania. Wtryskiwacze te są stosowane w nowoczesnych silnikach diesla, a ich wydajność jest wyższa niż w przypadku wtryskiwaczy tradycyjnych, ponieważ pozwala na bardziej precyzyjne dawkowanie paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki