Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze piezoelektryczne – cena

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Cena wtryskiwaczy piezoelektycznych

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W zależności od marki producenta cena za komplet wtryskiwaczy piezoelektrycznych może dochodzić do 10 tysięcy złotych (w przypadku wtrysków Denso). Wtryski piezo marki Bosch są z kolei już znacznie tańsze przy zachowaniu najwyższych standardów.

Spośród wszystkich rodzajów wtryskiwaczy, najbardziej zaawansowane są wtryskiwacze piezoelektryczne – cena ich jest również dość wysoka. Należą one do najdroższych wtrysków dostępnych na rynku.

Taka cena wtryskiwaczy piezoelektrycznych wynika z wysokiej jakości wykonania podzespołów tej kategorii. Nowoczesne rozwiązania wykorzystane we wtryskach piezo umożliwiają osiąganie większej mocy oraz lepszej kultury pracy silnika, przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa.

Jeśli zaś chodzi o wtryskiwacze piezoelektryczne, żywotność ich wypada całkiem dobrze w porównaniu do innych wtrysków. Wymaga to jednak od kierowcy regularnego dbania o czystość i dobrą kondycję układu paliwowego w postaci:

  • dokonywania częstych przeglądów samochodu,
  • tankowania jedynie paliw wysokiej jakości,
  • cyklicznych wymian filtra paliwa.

Z uwagi na skomplikowaną i złożoną budowę wtryskiwaczy piezoelektrycznych, są one bardzo podatne na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Już niewielka ilość osadów, które przedostaną się do wrażliwych części wtrysku, może spowodować pogorszenie jego pracy i konieczność przeprowadzenia czyszczenia bądź naprawy.

Przykładowy wtryskiwacz piezoelektryczny Bosch
Wtryskiwacze piezoelektryczne – cena


Odpowiadamy – jak rozpoznać wtryskiwacz piezoelektryczny

To, jak rozpoznać wtryskiwacze piezo, może nie być oczywistą kwestią dla części kierowców. Uznawane powszechnie za wtryski nowej generacji, wtryskiwacze piezoelektryczne budową różnią się nieco od swoich poprzedników. Zamiast elektromagnesu odpowiedzialnego za podnoszenie zaworka przelewowego wyposażone są one bowiem w materiał piezoelektryczny. To właśnie sprawia, że mogą one wykonywać większą ilość dawek wtrysku na jeden cykl oraz są dużo szybsze, co bezpośrednio przekłada się na lepsze osiągi i większą wydajność procesu spalania.

Oto jak rozpoznać wtryskiwacz piezoelektryczny
Odpowiadamy – jak rozpoznać wtryskiwacz piezoelektryczny
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono 5 miesiecy temu

@Jarek Dzień dobry, u nas na stronie, w zakładce „Kontakt” jest nasz numer telefonu, pod który należy się z nami skontaktować. Nasz Dział Obsługi Klienta udzieli szczegółowych informacji.

Czy ta opinia była pomocna?

Jarek

Wystawiono pół roku temu

Dzień dobry. Dzisiaj okazało się, że dwa wtryski w moim aucie są całkowicie to wymiany, a pozostałych dwóch nie warto naprawiać. Problemy z cewkami, a są to wtryskiwacze piezoelektryczne Siemensa. Pytanie czy można u Was zamówić używane lub regenerowane wtryskiwacze piezoelektryczne? (jaka cena). Peugeot 5008 1.6 Hdi 112KM z 2011r.

Czy ta opinia była pomocna?

Janek

Wystawiono Rok temu

Cena wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników, takich jak producent, model, rok produkcji oraz stan techniczny. Cena nowych wtryskiwaczy piezoelektrycznych może sięgać kilku tysięcy złotych za sztukę, jednak cena ta może być niższa w przypadku używanych wtryskiwaczy. Cena używanych wtryskiwaczy piezoelektrycznych zależy od stanu technicznego, rocznika i producenta, i może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Cena ta może być niższa niż cena nowych wtryskiwaczy, ale należy pamiętać, że używane wtryskiwacze mogą wymagać naprawy lub regeneracji przed ponownym użyciem. Warto też pamiętać, że cena wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest często uzależniona od ilości zamawianych sztuk, więc kupując więcej sztuk można liczyć na korzystniejsze warunki cenowe.

Czy ta opinia była pomocna?

maczop

Wystawiono 3 lata temu

Wtryskiwacze piezo po regeneracji trochę trudniej znaleźć, bo nie wszystkie da się regenerować. W każdym razie są znacznie tańsze niż te nowe, więc warto najpierw poszukać regenerowanych.

Czy ta opinia była pomocna?

Gabys

Wystawiono 3 lata temu

Kupiłem wtryskiwacze piezoelektryczne 2.0 TDI w serwisie zajmującym się regeneracją a stare oddałem w rozliczeniu. wyszło troche taniej wiec jestem zadowolony

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki