Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJDR00202Z

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR00202Z Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Zadzwoń +48 601 856 277 - i zamów wtryskiwacze Delphi EJDR00202Z już teraz!
Wtryskiwacze EJDR00202Z

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Delphi,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtryskiwaczy EJDR00202Z

Wtryskiwacze EJDR00202Z pasują do modeli:

FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi (D6BA HJBA HJBB HJBC) 1998ccm 115KM/85kW 2000/10-2007/03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi (D6BA HJBA HJBB HJBC) 1998ccm 115KM/85kW 2000/10-2007/03
FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi (D6BA HJBA HJBB HJBC) 1998ccm 115KM/85kW 2000/10-2007/03

Numery zamienne:

9001-845,
9001-850B,
EJDR00202Z,
EJDR00402Z,
HRD323,
R00202Z

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się o to więcej martwić – po prostu zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJDR00202Z – najczęstsze rodzaje uszkodzeń

Wtryski EJDR00202Z – najczęstsze rodzaje uszkodzeń

W wyniku normalnej eksploatacji układów Common Rail dochodzi do stopniowego zużywania się wtryskiwaczy. Może to jednak zostać znacznie przyśpieszone przez usterki i różnego rodzaju problemy wynikające z uszkodzeń pozostałych elementów układu paliwowego. Co więc może się zepsuć? Na skutek zanieczyszczeń paliwa w postaci metalowych opiłków z pompy niskiego ciśnienia może dochodzić do szeregu uszkodzeń, jak na przykład zużycia gniazd oraz zablokowania i niedrożności otworu zaworka wtrysku. Ponadto stosunkowo często spotykane są również nieszczelności wtryskiwacza w rezultacie pęknięcia lub zużycia uszczelniaczy. Z kolei typowymi usterkami mającymi wpływ na parametry elektryczne wtrysków są uszkodzenia cewki elektromagnesu, jak chociażby zwarcia czy przerwy w obwodzie, które wynikają z wykruszania się elektromagnesu lub też niewłaściwych przepięć sterownika na wtryskiwacz. Nie można zapominać także o potencjalnych usterkach mechanicznych, spowodowanych niewłaściwym demontażem lub montażem wtrysków, takich jak urwania, uszkodzenia konektorów cewek oraz zapięć przelewów.

Odpowiadamy – jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

W opinii mechaników odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna i nie ma w tej kwestii podziału – zdecydowanie nie zaleca się kontynuowania jazdy z wadliwymi wtryskami. Wtryskiwacze Common Rail są ze sobą precyzyjnie zsynchronizowane i działają razem, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie silnika. Z uwagi na tę charakterystykę działania wtrysków ich uszkodzenie wpływa bardzo negatywnie na prawidłową pracę pozostałych elementów układu. Warto pamiętać, że zawieszony wtryskiwacz objawy daje dość łatwo dostrzegalne już na pierwszy rzut oka. Są to między innymi głośna praca wtrysków, wyraźny spadek mocy podczas jazdy, niemiarowe, falujące obroty, trudności z rozruchem (zwłaszcza w okresach zimowych) czy też palenie się kontrolki świec żarowych. Dlatego też jeśli zauważysz te oznaki, nie odkładaj decyzji o naprawie na później, skontaktuj się z nami i zadbaj o dobrą kondycję Twojego samochodu już teraz!

Udostępnij wpis

Komentarze

Błażej

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze EJDR00202Z to jedne z wtryskiwaczy stosowanych w silnikach Ford 2.0. Poniżej znajdują się najczęstsze rodzaje uszkodzeń, które mogą wystąpić w tych wtryskiwaczach: 1. Zanieczyszczenia: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez osady i zanieczyszczenia, które dostają się do ich wnętrza, prowadząc do trudności z uruchomieniem silnika lub wzrostu zużycia paliwa. 2. Zużycie uszczelek: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez zużycie uszczelek, co prowadzi do nieszczelności i nieprawidłowego działania. 3. Elektroniczne usterki: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez usterki elektroniczne, takie jak uszkodzenie elektroniki sterującej lub brak połączenia z komputerem silnika. 4. Uszkodzenie mechaniczne: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez uszkodzenie mechaniczne, takie jak pęknięcia lub złamania. 5. Zużycie wirnika: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez zużycie wirnika, który odpowiada za pompowanie paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki