25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJDR00202Z

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR00202Z Delphi!

 

CENA od: 190 zł

Wtryskiwacze EJDR00202Z na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJDR00202Z

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, na wymianę).

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


    Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJDR00202Z dla wybranych modeli silników Ford 2.0 występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   EJDR00201Z,
»   EJDR00402Z,
»   HRD323,
»   R00202Z,
»   1223749,

»   3S7Q9K546AA.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się o to więcej martwić – po prostu zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJDR00202Z – najczęstsze rodzaje uszkodzeń

Wtryski EJDR00202Z po naprawie uszkodzenia
Wtryski EJDR00202Z – najczęstsze rodzaje uszkodzeń

 

W wyniku normalnej eksploatacji układów Common Rail dochodzi do stopniowego zużywania się wtryskiwaczy. Może to jednak zostać znacznie przyśpieszone przez usterki i różnego rodzaju problemy wynikające z uszkodzeń pozostałych elementów układu paliwowego. Co więc może się zepsuć?

 

Na skutek zanieczyszczeń paliwa w postaci metalowych opiłków z pompy niskiego ciśnienia może dochodzić do szeregu uszkodzeń, jak na przykład zużycia gniazd oraz zablokowania i niedrożności otworu zaworka wtrysku. Ponadto, stosunkowo często spotykane są również nieszczelności wtryskiwacza w rezultacie pęknięcia lub zużycia uszczelniaczy.

 

Z kolei typowymi usterkami mającymi wpływ na parametry elektryczne wtrysków są uszkodzenia cewki elektromagnesu, jak chociażby zwarcia czy przerwy w obwodzie, które wynikają z wykruszania się elektromagnesu lub też niewłaściwych przepięć sterownika na wtryskiwacz. Nie można zapominać także o potencjalnych usterkach mechanicznych, spowodowanych niewłaściwym demontażem lub montażem wtrysków, takich jak urwania, uszkodzenia konektorów cewek oraz zapięć przelewów.

 

Odpowiadamy – jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

W opinii mechaników odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna i nie ma w tej kwestii podziału – zdecydowanie nie zaleca się kontynuowania jazdy z wadliwymi wtryskami. Wtryskiwacze Common Rail są ze sobą precyzyjnie zsynchronizowane i działają razem, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie silnika. Z uwagi na tę charakterystykę działania wtrysków ich uszkodzenie wpływa bardzo negatywnie na prawidłową pracę pozostałych elementów układu.

 

Warto pamiętać, że zawieszony wtryskiwacz objawy daje dość łatwo dostrzegalne już na pierwszy rzut oka. Są to między innymi głośna praca wtrysków, wyraźny spadek mocy podczas jazdy, niemiarowe, falujące obroty, trudności z rozruchem (zwłaszcza w okresach zimowych) czy też palenie się kontrolki świec żarowych. Dlatego też jeśli zauważysz te oznaki, nie odkładaj decyzji o naprawie na później, skontaktuj się z nami i zadbaj o dobrą kondycję Twojego samochodu już teraz!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA