25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR06001D

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR06001D Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJBR06001D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJBR06001D

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 

  
   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJBR06001D dla wybranych modeli silników Citroen, Peugeot 2.0 HDi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   1980S3,
»   1980K3,
»   R06001D,
»   9688438580,
»   EJBR03801D.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Zablokowane wtryski EJBR06001D – co można z tym zrobić?

Zregenerowany wtrysk EJBR06001D po zablokowaniu
Zablokowane wtryski EJBR06001D – co można z tym zrobić?

 

Najczęstszymi przyczynami problemów z wtryskiwaczami są ich zabrudzenia lub zablokowania. Nagromadzony osad z niespalonych resztek mieszanki paliwowej i zanieczyszczenia w postaci metalowych opiłków znacząco utrudniają poprawny przepływ paliwa i pogarszają pracę całego układu wtryskowego. Gdy zbierze się ich zbyt dużo, może dojść do całkowitego zablokowania i zacięcia się wtrysku. Efektem tego będzie nadmierne przelewanie wtryskiwaczy, którego objawami będą między innymi nierówna praca silnika, falujące obroty, zwiększone kopcenie przy przyśpieszaniu, trudności z odpaleniem samochodu na mrozie, wyraźne spadki osiągów czy stukanie wtryskiwaczy.

 

Te oznaki są nie tylko uciążliwe, ale mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje, gdyż wadliwe wtryski w krótkim czasie mogą spowodować wystąpienie awarii innych elementów układu paliwowego. Przegrzewanie się silnika, wynikające z nadmiernych ilości paliwa może być przyczyną stopienia się tłoków, a co za tym idzie, konieczność przeprowadzenia bardzo kosztownej naprawy lub wymiany całej jednostki napędowej. W tej sytuacji nie warto zastanawiać się nad tym, czy i jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, nie powinno się także odkładać podjęcia działań naprawczych na później.

 

Regeneracja wtrysków EJBR06001D – gwarancja jakości

Postaw na sprawdzony serwis doceniany przez tysiące Klientów z całego kraju. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz bogatemu zapleczu technologicznemu w procesie regeneracji wtryskiwaczy jesteśmy w stanie przywrócić pełną sprawność podzespołów już w ten sam dzień od ich przyjęcia. Na potwierdzenie doskonałego stanu technicznego naprawionych wtryskiwaczy dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego z wszystkimi ich parametrami. Oprócz gwarancji niezawodności i jakości podzespołów montowanych do Twojego samochodu uzyskasz pewność, że ich żywotność zostanie znacząco przedłużona.

 

W naszym serwisie wiemy doskonale jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony oraz jakie kroki należy podjąć. Dlatego też nie zastanawiaj się, zadzwoń do i zadbaj o kondycję swojego samochodu już dziś!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO