Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR03801D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR03801D Delphi!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: 24 szt. 
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY
Wtryskiwacze EJBR03801D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJBR03801D

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔  Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔  Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.


Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!

Wtryskiwacze EJBR03801D dla wybranych modeli silników Peugeot, Citroen 2.0 HDi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

» 1980K3,
» 9656389980,
» WG1772526,
» EJBR06001D.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Uszkodzone wtryski EJBR03801D – diagnostyka i regeneracja

Uszkodzony wtrysk EJBR03801D po diagnostyce i regeneracj
Uszkodzone wtryski EJBR03801D – diagnostyka i regeneracja

Wielu kierowców zastanawia się nad tym, co zrobić w przypadku wystąpienia podejrzeń usterki wtryskiwaczy. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na to, jak sprawdzić stan wtryskiwaczy jest wykorzystanie najnowocześniejszych maszyn testowych. Z ich pomocą kompletna diagnostyka wtrysków w naszym serwisie trwa zaledwie kilkanaście minut, co pozwala znacząco skrócić czas potrzebny na regenerację. Podczas działań naprawczych korzystamy ze specjalistycznych technologii naprawy oraz oryginalnych części zamiennych, aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość i niezawodność wszystkich podzespołów opuszczających nasz serwis. Dzięki temu bogatemu zapleczu technologicznemu oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne wartości testowe regenerowanych wtrysków, już w ten sam dzień od ich przyjęcia. Co nie mniej ważne, żywotność wtrysków po takiej naprawie jest w stanie dorównać tej cechującej nowe podzespoły.

Częste przyczyny usterki wtrysków Delphi

Różnego rodzaju odchylenia wartości wtryskiwacza, które widoczne są podczas jego diagnostyki, mogą wynikać z wielu czynników. Zazwyczaj przyczyną uszkodzeń lub zabrudzeń wtrysków jest stosowanie paliw niskiej jakości, a także, szczególnie w przypadku wtrysków Delphi, zablokowanie ich metalowymi opiłkami pochodzącymi z pompy paliwa. Wszystko to wpływa na pogorszenie pracy podzespołów i prowadzi do przyśpieszonej eksploatacji pozostałych elementów układu paliwowego. Często zdarza się, że w dość krótkim czasie w wyniku usterki wtrysków dochodzi także do wystąpienia problemów z kołem dwumasowym, paskiem rozrządu, czy też samym silnikiem. To już zaś oznacza konieczność przeprowadzenia bardzo drogich napraw i częstych wizyt w serwisie.

Jeśli więc zauważysz w swoim samochodzie objawy uszkodzonych wtryskiwaczy, takie jak na przykład zwiększone dymienie przy przyśpieszaniu, wyczuwalne drgania silnika na biegu jałowym, problemy z rozruchem pojazdu na mrozie, czy wyraźne spadki mocy – nie czekaj, działaj!

Udostępnij wpis

Komentarze

Waldemar

Wystawiono Tydzień temu

Wtryskiwacze EJBR03801D produkowane przez Delphi mogą ulegać awariom z różnych powodów. Oto niektóre z najczęstszych przyczyn usterki wtryskiwaczy Delphi: 1. Zanieczyszczenie wtrysków różnymi substancjami, takimi jak sadza, osad, kurz lub inne zanieczyszczenia, co może prowadzić do problemów z ich działaniem. 2. Wtryskiwacze mogą ulec uszkodzeniu elektrycznemu z powodu zwarcia, przepięcia lub innych problemów z elektroniką. 3. Wtryskiwacze ulegają także uszkodzeniu mechanicznemu. 4. Niedostateczne ciśnienie paliwowe: Jeśli ciśnienie paliwowe jest zbyt niskie, wtryskiwacze mogą nie działać prawidłowo. 5. Nieprawidłowe ustawienie: Wtryskiwacze mogą być źle ustawione, co może prowadzić do problemów z działaniem. 6. Zużycie: Wtryskiwacze mogą się zużywać z powodu normalnej eksploatacji i potrzebują wymiany.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki