25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

WTRYSKIWACZE DELPHI – OPINIE

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Jednymi z bardziej popularnych wtrysków, które można znaleźć obecnie w układach Common Rail zaraz obok Bosch, są wtryskiwacze Delphi. Opinie na ich temat bywają podzielone. Niektórzy je sobie chwalą, inni zaś woleliby trzymać się od nich jak najdalej. Co zatem wyróżnia wtryski Delphi spośród pozostałych opcji dostępnych na rynku? W większości producenci wtryskiwaczy posiadają umowy z określonymi markami samochodów. Stąd też firma Delphi dostarcza układy wtryskowe dla takich samochodów jak Renault, Dacia, Ford czy Kia. Bardzo zachęcającą cechą wtrysków tej marki jest ich stosunkowo niska cena. Ponadto, istnieją dwa rodzaje wtryskiwaczy Common Rail – elektromagnetyczne i piezoelektryczne. Najbardziej popularne wtryski Delphi należą do tej pierwszej kategorii, natomiast Delphi piezo są rzadkością. Wtryskiwacze tej marki cechują się nieco gorszą wytrzymałością w stosunku do wtrysków innych producentów. Najbardziej zaś wrażliwym elementem ich konstrukcji, który często daje się we znaki jest zaworek przelewowy. Dlatego też regeneracja wtryskiwaczy Delphi jest dość częstym zabiegiem wykonywanym w serwisach.

 

Przykładowe wtryskiwacze Delphi
Wtryskiwacze Delphi opinie


Które wtryski wybrać?

Wielu kierowców podczas zakupu nowego samochodu zadaje sobie to pytanie: wtryskiwacze Delphi czy Siemens, a może wtryski Bosch? Jest to dość znacząca kwestia, gdyż szczególnie w przypadku aut z nieco większym przebiegiem, wytrzymałość wtryskiwaczy może zaoszczędzić nam częstych wizyt w salonie. Z kolei zużyte wtryski zwykle oznaczają ryzyko awarii i konieczność kosztownych napraw. Do tego dochodzi problem dostępności części na regenerację. Pod tym względem wtryskiwacze Delphi wypadają całkiem dobrze – z uwagi na ich popularność są one szeroko dostępne na rynku. Przy tym należy zaznaczyć, aby wystrzegać się sięgania po używane wtryskiwacze, bez względu na to, czy są to wtryski Bosch czy Siemens, czy też Delphi. Ogólnie zatem rzecz biorąc, wtryskiwacze Delphi są dość dobrym wyborem z reguły gwarantującym niższą cenę, jednak przy trochę większej awaryjności.

 

Wtryski Delphi po regeneracji w naszym salonie
Które wtryski wybrać?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO