Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKIWACZE DELPHI – OPINIE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

WTRYSKIWACZE DELPHI – OPINIE

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Bardzo zachęcającą cechą wtrysków tej marki jest ich stosunkowo niska cena. Ponadto, istnieją dwa rodzaje wtryskiwaczy Common Rail – elektromagnetyczne i piezoelektryczne. Najbardziej popularne wtryski Delphi należą do tej pierwszej kategorii, natomiast Delphi piezo są rzadkością. Wtryskiwacze tej marki cechują się nieco gorszą wytrzymałością w stosunku do wtrysków innych producentów. Najbardziej zaś wrażliwym elementem ich konstrukcji, który często daje się we znaki jest zaworek przelewowy. Dlatego też regeneracja wtryskiwaczy Delphi jest dość częstym zabiegiem wykonywanym w serwisach.

Do najbardziej popularnych wtrysków, które można znaleźć obecnie w układach Common Rail zaraz obok Bosch, są wtryskiwacze Delphi - opinie na ich temat bywają podzielone. W większości producenci wtryskiwaczy posiadają umowy z określonymi markami samochodów. Stąd też firma Delphi dostarcza układy wtryskowe dla takich samochodów jak Renault, Dacia, Ford czy Kia.

Przykładowe wtryskiwacze Delphi
Wtryskiwacze Delphi opinie


Które wtryski wybrać?

Wielu kierowców podczas zakupu nowego samochodu zadaje sobie to pytanie: wtryskiwacze Delphi czy Siemens, a może wtryski Bosch? Jest to dość znacząca kwestia, gdyż szczególnie w przypadku aut z nieco większym przebiegiem, wytrzymałość wtryskiwaczy może zaoszczędzić nam częstych wizyt w salonie. Z kolei zużyte wtryski zwykle oznaczają ryzyko awarii i konieczność kosztownych napraw. Do tego dochodzi problem dostępności części na regenerację. Pod tym względem wtryskiwacze Delphi wypadają całkiem dobrze – z uwagi na ich popularność są one szeroko dostępne na rynku. Przy tym należy zaznaczyć, aby wystrzegać się sięgania po używane wtryskiwacze, bez względu na to, czy są to wtryski Bosch czy Siemens, czy też Delphi. Ogólnie zatem rzecz biorąc, wtryskiwacze Delphi są dość dobrym wyborem z reguły gwarantującym niższą cenę, jednak przy trochę większej awaryjności.

Wtryski Delphi po regeneracji w naszym salonie
Które wtryski wybrać?
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze Delphi są jednym z popularniejszych producentów wtryskiwaczy na rynku. Są one zwykle uważane za wysokiej jakości produkt, który zapewnia prawidłowe działanie silnika i jest trwały. Wtryskiwacze Delphi są często używane przez producentów pojazdów jako oryginalne wyposażenie, co jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Wiele opinii o wtryskiwaczach Delphi jest pozytywnych, wiele osób chwali sobie ich trwałość i niezawodność. Wtryskiwacze Delphi są często uważane za jedne z najlepszych na rynku, a ich zakup jest uważany za dobrą inwestycję. Niektórzy klienci skarżą się na to, że czasami trzeba je regenerować już po kilku latach eksploatacji, jednak jest to raczej rzadko spotykane. Ostatecznie, opinie o wtryskiwaczach Delphi są pozytywne i uważane za dobry wybór dla silników diesla. Warto jednak przed zakupem dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą, aby upewnić się, że wtryskiwacze Delphi są odpowiednie dla konkretnego pojazdu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki