25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.89

Zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 6C1Q9K546BC Denso!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych).

 

Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC na regenerację i sprzedaż
Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Wszystkie regenerowane przez nas wtryskiwacze są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu.
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC dla wybranych modeli silników Ford, Land Rover występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   1495919,
»   1545621,
»   LR006803,
»   LR010137,
»   0950007060,
»   0950005810,
»   DCRI107060,
»   6C1Q-9K546-BC,
»   RM6C1Q-9K546-BC.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Awaria wtrysków 6C1Q9K546BC – objawy

Wtrysk 6C1Q9K546BC po naprawie awarii
Awaria wtrysków 6C1Q9K546BC – objawy

 

Stukanie wtryskiwaczy może być jedną z oznak usterki – co jeszcze może o niej świadczyć? Do typowych objawów uszkodzonych, zabrudzonych wtrysków zalicza się kopcenie przy dużym obciążeniu silnika, wydłużone odpalanie pojazdu, niemiarowe, falujące obroty czy też wyraźny spadek mocy. Wszystko to można stosunkowo łatwo zauważyć podczas zwyczajnego korzystania z samochodu, gorzej jednak będzie z ustaleniem przyczyny awarii. By poprawnie określić faktyczny stan techniczny wtryskiwaczy, a także czynniki, które spowodowały ich uszkodzenie, niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnej diagnostyki wtryskiwaczy z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn testowych.

 

W naszym serwisie dzięki najnowocześniejszemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dokonać kompletnej weryfikacji podzespołów, jak i przywrócić ich pełną sprawność. Co więcej, koszt regeneracji wtryskiwaczy w porównaniu z ich wymianą na nowe jest zdecydowanie niższy, a parametry podzespołów po takiej naprawie spełniają najwyższe standardy. Wobec tego nie warto zastanawiać się nad podjęciem odpowiedniej decyzji.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO