Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 6C1Q9K546BC Denso!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Denso,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC do wybranych modeli:

PEUGEOT/CITROËN BOXER/JUMPER 2,2 HDi / 2.4 HDi 74 / 88 kW
FORD Transit 2.4 L TDCI
FIAT DUCATO 2.2 JTD 74 kW 2006
LAND ROVER Defender 2.4 D 74 kW 2006

Numery zamienne:

» 1495919,
» 1545621,
» LR006803,
» LR010137,
» 0950007060,
» 0950005810,
» DCRI107060,
» 6C1Q-9K546-BC,
» RM6C1Q-9K546-BC.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!

Awaria wtrysków 6C1Q9K546BC – objawy

Stukanie wtryskiwaczy może być jedną z oznak usterki – co jeszcze może o niej świadczyć? Do typowych objawów uszkodzonych, zabrudzonych wtrysków zalicza się kopcenie przy dużym obciążeniu silnika, wydłużone odpalanie pojazdu, niemiarowe, falujące obroty czy też wyraźny spadek mocy. Wszystko to można stosunkowo łatwo zauważyć podczas zwyczajnego korzystania z samochodu, gorzej jednak będzie z ustaleniem przyczyny awarii. By poprawnie określić faktyczny stan techniczny wtryskiwaczy, a także czynniki, które spowodowały ich uszkodzenie, niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnej diagnostyki wtryskiwaczy z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn testowych.

W naszym serwisie dzięki najnowocześniejszemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dokonać kompletnej weryfikacji podzespołów, jak i przywrócić ich pełną sprawność. Co więcej, koszt regeneracji wtryskiwaczy w porównaniu z ich wymianą na nowe jest zdecydowanie niższy, a parametry podzespołów po takiej naprawie spełniają najwyższe standardy. Wobec tego nie warto zastanawiać się nad podjęciem odpowiedniej decyzji.

Udostępnij wpis

Komentarze

Magda

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze 6C1Q9K546BC to jeden z elementów układu zasilania silnika, który odpowiada za dostarczanie paliwa do cylindrów. Awaria tych wtryskiwaczy może prowadzić do różnych problemów z silnikiem i znacznie obniżyć wydajność pojazdu. Jednym z głównych objawów awarii wtryskiwaczy 6C1Q9K546BC jest trudność z uruchomieniem silnika lub brak mocy podczas jazdy. Może to być spowodowane przez nieprawidłowe działanie wtryskiwaczy, które nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości paliwa do silnika. Kolejnym objawem awarii wtryskiwaczy może być nierówna praca silnika podczas jazdy. Ta nierówność może być spowodowana niedostateczną ilością paliwa dostarczanego do jednego lub kilku cylindrów silnika. Wzrost zużycia paliwa to kolejny objaw awarii wtryskiwaczy 6C1Q9K546BC. Jeśli wtryskiwacze nie działają prawidłowo, mogą one dostarczać zbyt dużo lub zbyt mało paliwa do silnika, co może prowadzić do nadmiernego zużycia paliwa. Dymienie z rury wydechowej to kolejny objaw awarii wtryskiwaczy, który może być spowodowany przez niedostateczną ilością paliwa dostarczanego do silnika. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z objawów, należy skontaktować się z mechanikiem, aby potwierdzić diagnozę i ustalić plan działania. W przypadku awarii wtryskiwaczy, naprawa lub wymiana mogą być konieczne, aby uniknąć dalszych problemów z silnikiem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki