25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120147

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Zregeneruj swoje, kup zregenerowane lub zamów nowe wtryskiwacze 0445120147 (51101006085) Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze 0445120147 na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze 0445120147

 

Złóż zamówienie przed 11:00, a wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

  • Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
  • Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną. 

 

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika siodłowego!

 

Wtryskiwacze 0445120147 dla silników MAN występują również pod innym numerem producenta:

  • 51101006085.


Uszkodzone wtryski 0 445 120 147 – objawy awarii

Objawy awarii uszkodzonych wtrysków 0 445 120 147
Uszkodzone wtryski 0 445 120 147 – objawy awarii

 

To, dlaczego wtryskiwacz przelewa jest zazwyczaj spowodowane nagromadzeniem się osadu i zablokowaniem części podzespołu przez różnego rodzaju zanieczyszczenia. Warto jednak pamiętać, że objawy zabrudzonych wtryskiwaczy to nie tylko przelewanie, ale także zwiększone dymienie, spadek mocy pojazdu, nierówne obroty czy też charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy. Zignorowanie tych oznak może prowadzić do znacznie bardziej niebezpiecznych i drogich awarii silnika, a w najgorszych przypadkach – do niespodziewanego unieruchomienia pojazdu.

 

To z kolei skutkuje nie tylko większymi kosztami, ale i zmarnowanym czasem i opóźnieniami w transporcie. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o dobrą kondycję wtryskiwaczy i jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki w razie dostrzeżenia objawów usterki. Im wcześniej wtryski zostaną poddane regeneracji, tym mniejsze będzie ich uszkodzenie, a sam proces naprawy będzie tańszy.

 

Wymiana wtryskiwaczy – nowe czy regenerowane?

W przypadku, gdy wtryski uległy większej awarii, niezbędna będzie wymiana wtryskiwaczy MAN TGL. Dzięki zakupie zregenerowanych wtryskiwaczy, które znajdują się w naszej ofercie, możesz wydać mniej, nie rezygnując z wysokiej jakości. Wszystkie regenerowane przez nas wtryskiwacze przeszły testy potwierdzające ich prawidłową pracę, a ich parametry dorównują fabrycznie nowym podzespołom. Na potwierdzenie ich pełnej sprawności do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego z wartościami naprawionych wtrysków.

 

Dla dodatkowej pewności Klienta oferujemy również wtryskiwacze oznaczone znakiem Quality Scan. Jest to certyfikat jakości firmy Bosch, który gwarantuje, że proces naprawy wtryskiwaczy przebiegał według najbardziej rygorystycznych standardów określanych przez producenta oraz z wykorzystaniem certyfikowanych urządzeń. Umożliwia on także na bieżąco sprawdzanie i kontrolę naprawy poprzez bezpłatną aplikację mobilną.

 

Jeśli więc zależy Ci na najwyższej jakości i niezawodności i nie możesz pozwolić sobie na nieprzewidziane awarie – nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a wkrótce zapomnisz o wizytach w serwisie i wrócisz na trasę.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO