25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120064

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 0445120064 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze 0445120064 na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze 0445120064

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

  • Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
  • Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.

 

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze 0445120064 do Twojej ciężarówki lub ciągnika siodłowego!


Regeneracja wtrysków 0 445 120 064 – jakość i niezawodność

Wtryski 0 445 120 064 po regeneracji
Regeneracja wtrysków 0 445 120 064 – jakość i niezawodność

 

W większości przypadków regeneracja wtryskiwaczy 0 445 120 064 Bosch jest najlepszym rozwiązaniem na ich uszkodzenie. Podczas procesu naprawy jesteśmy w stanie przywrócić prawidłowe wartości wtryskiwaczy oraz znacząco przedłużyć ich żywotność. Wykorzystanie specjalistycznych maszyn testowych DCI 700 sprawia, że całkowita diagnostyka wtryskiwaczy w naszym serwisie trwa zaledwie kilkanaście minut. Ma to istotne znaczenie dla tego, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, a naprawione wtryski mogą być gotowe do wysyłki już tego samego dnia.

 

Aby dać naszym Klientom gwarancję jakości i niezawodności regenerowanych u nas wtryskiwaczy do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego z wszystkimi parametrami podzespołów. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy również wtryski z oznaczeniem Quality Scan. Ten certyfikat jakości Bosch wystawiany przez samego producenta gwarantuje, że każdy element wtryskiwaczy został poddany naprawie według ściśle określonych, rygorystycznych procedur. Umożliwia on także za pomocą aplikacji mobilnej sprawdzenie i kontrolę procesu naprawy Twoich wtryskiwaczy w internetowej bazie danych.

 

Jakie są częste objawy uszkodzonych wtryskiwaczy?

Uszkodzone wtryski, objawy których to między innymi nierówna praca silnika, trudności z odpaleniem pojazdu, spadki mocy w trakcie jazdy, dymienie czy też stukanie wtryskiwaczy, nie powinno się lekceważyć. Wadliwe wtryski są nie tylko kłopotliwe, ale i niebezpieczne – mogą prowadzić do niechcianych awarii układu paliwowego i silnika. W najgorszych przypadkach zużyte, nieszczelne wtryski mogą skutkować nawet całkowitym unieruchomieniem pojazdu. To już z kolei oznacza zarówno dużo większe wydatki, jak i opóźnienia w transporcie i zmarnowany czas.

 

Im wcześniej wadliwe wtryski podda się regeneracji, tym mniejsze będzie ich uszkodzenie. Nierzadko bywa, że wystarczy je gruntownie wyczyścić i wyregulować, a powrócą do normalnej pracy. Dlatego też w razie awarii wtryskiwaczy nie ryzykuj – działaj. Skontaktuj się z nami już teraz, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO