Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445115054

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup nowe piezoelektryczne wtryskiwacze 0445115054!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY

Zdjęcie wtryskiwacza 0445115054
Wtryskiwacze 0445115054

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż nowych wtryskiwaczy

regenerację wtryskiwaczy Klienta

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój wtryskiwacz w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12:00, odbierzemy od Ciebie wtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Wydruk ze stołu probierczego potwierdzający 100% sprawność wtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dołączamy podkładkę termiczną.

Wtryskiwacz ma zastosowanie w samochodzie marki AUDI A6, C6, silnik 2.7 TDI

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania

 Jak wyczyścić wtryskiwacze diesla 0445115054?

Jak można wyczyścić wtryskiwacze diesla 0445115054?
Jak wyczyścić wtryskiwacze diesla 0445115054?

Gdy ilość zanieczyszczeń na wtryskach jest niewielka, możemy zaopatrzyć się w preparaty do samodzielnego czyszczenia. Na forach internetowych dla posiadaczy Diesli często polecany jest środek, taki jak STP do czyszczenia wtryskiwaczy, czy Liqui Moly.

Jednak kiedy poziom wyeksploatowania i zanieczyszczeń wtrysków jest wysoki, samodzielne naprawy niestety nie przyniosą zadowalających efektów. Konieczne będzie wówczas czyszczenie wtryskiwaczy w serwisie samochodowym. Bardzo dobre parametry pracy wtrysków będzie można uzyskać dzięki specjalistycznym detergentom, profesjonalnym maszynom myjącym i odpowiednim narzędziom, którymi nie dysponujemy w przydomowych garażach.

Będąc w warsztacie, warto zapytać o usługę regeneracji wtrysków. Jeśli nie będzie konieczne zakupienie nowych części, to właśnie kompleksowa regeneracja przywróci wtryskom 100% sprawność i to w bardzo dobrej cenie. Jednak uprzednio trzeba dokonać diagnostyki elementów wewnętrznych i zewnętrznych wtryskiwaczy, by określić, jak bardzo wtrysk jest zużyty czy uszkodzony.

Nie zwlekaj z czyszczeniem wtrysków, ponieważ objawy usterki niewątpliwie utrudnią Ci jazdę, a nawet mogą uniemożliwić korzystanie z auta. Zadbaj już dzisiaj o właściwe funkcjonowanie wtryskiwaczy i ruszaj w drogę w pełni sprawnym i bezpiecznym samochodem.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono 2 miesiące temu

Wyczyszczenie wtryskiwaczy diesel 0445115054 w samochodzie AUDI A6 2.7 TDI może być wykonane na kilka sposobów: Czyszczenie chemiczne polegające na użyciu specjalnych detergentów, które rozpuszczają osady i zanieczyszczenia z wtryskiwaczy. Czyszczenie ultradźwiękowe polegające na myciu wtryskiwaczy w specjalnym roztworze i użyciu fal ultradźwiękowych do usunięcia zanieczyszczeń. Czyszczenie mechaniczne polegające na usunięciu osadów i zanieczyszczeń za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak czyściki, szczotki itp. Czyszczenie przez demontaż polegające na rozłożeniu wtryskiwaczy i czyszczenie każdego elementu z osobna. Czyszczenie wtryskiwaczy jest ważne, ponieważ osady i zanieczyszczenia mogą prowadzić do słabej pracy silnika, zwiększenia zużycia paliwa oraz skrócenia żywotności wtryskiwaczy i pozostałych podzespołów silnika. Proces czyszczenia powinien być przeprowadzany przez wykwalifikowanego specjalistę i z użyciem odpowiedniego sprzętu i chemikaliów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki