Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110407

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110407 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

wtryskiwacze Bosch 0445110407

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Pasuje do modeli:

Wtryskiwacze 0445110407 znajdują się w niektórych modelach pojazdów marki Opel z silnikiem 2.0 D.

Numery zamienne:

55577668
0445110404

Kiedy wydaje się, że wymiana wtryskiwaczy Opel Zafira 2.0 jest niezbędna, by auto mogło dalej funkcjonować, warto spróbować najpierw sprawdzić rzeczywisty stan techniczny podzespołów, które do tej pory pracowały w samochodzie. Może się okazać, że zakładane koszty naprawy pojazdu zdecydowanie się obniżą.

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110407 Common Rail - czym jest?

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110407 Common Rail - czym jest?

Niezwykle popularna usługa, którą jest regeneracja wtryskiwaczy Common Rail, pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów w postaci działania używanych wtryskiwaczy tak dobrze, jakby były nowe. Jest to możliwe dzięki przeprowadzeniu profesjonalnego procesu, który powstał na bazie technologii udostępnionej przez firmę Bosch. Park dedykowanych wyłącznie do tego celu urządzeń oraz mechanicy wyspecjalizowani w regeneracji podzespołów tego typu pozwala na osiągnięcie takiego wyniku zaledwie w 1 dzień roboczy. Wysoka jakość takiego działania jest dodatkowo potwierdzona dzięki dwuletniej gwarancji obejmującej każdy zregenerowany podzespół. Jako oddział Bosch Car Service oferujemy możliwość nadania certyfikatu Bosch Quality Scan, który umożliwia zweryfikowanie wszelkich działań naprawczych dokonanych na danym podzespole. Dzięki mobilnemu dostępowi do dokumentacji zgromadzonej przez producenta wtryskiwaczy właściciel pojazdu może sprawdzić każdy szczegół związany z profesjonalną naprawą podzespołów.

Kiedy potrzebne są nowe wtryski 0445110407 Bosch?

Warto wiedzieć, że tak naprawdę fabrycznie nowe wtryskiwacze są niezbędne dopiero w sytuacji, gdy podzespół użytkowany do tej pory w samochodzie ulegnie zniszczeniu, jakim może być urwanie fragmentu wtryskiwacza w momencie demontażu. Jednak w takich okolicznościach również istnieje inne rozwiązanie. Takim jest zakup wtryskiwaczy używanych, ale zregenerowanych, który jest bardzo popularny ze względu na świetny stosunek jakości do ceny.

Profesjonalna pomoc jest w zasięgu ręki - skontaktuj się z nami już teraz i pożegnaj usterki wtryskiwaczy 0445110407 Bosch!

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze 0445110407, które są używane w silniku diesel 2.0 D w samochodach Opel, mogą wymagać wymiany na nowe w przypadku, gdy ich działanie jest nieprawidłowe. Niektóre z objawów, które mogą wskazywać na konieczność wymiany wtryskiwaczy to: Brak mocy silnika: jeśli silnik traci moc lub ma trudności z przyspieszaniem, to może oznaczać, że wtryskiwacze nie dostarczają odpowiedniej ilości paliwa do silnika Zwiększone zużycie paliwa: jeśli zauważysz, że Twój samochód jest bardziej paliwożerny niż zwykle, to może oznaczać, że wtryskiwacze nie działają prawidłowo Dymienie silnika: jeśli silnik dymi na biało lub niebiesko, to może oznaczać, że wtryskiwacze przepuszczają zbyt dużą ilość paliwa. Słyszalne stukanie z silnika Nierówna praca silnika Trudności z uruchomieniem silnika Jeśli zauważysz jakiekolwiek z tych objawów, zaleca się skontaktowanie się z profesjonalnym mechanikiem lub specjalistą od wtrysków paliwa, aby przeprowadzić diagnostykę i ustalić, czy wtryskiwacze wymagają wymiany. W przypadku kiedy wtryskiwacze są już bardzo zużyte lub uszkodzone, regeneracja może już nie być możliwa i konieczna jest ich wymiana na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Grzegorz M

Wystawiono 3 lata temu

Witam serdecznie, a czy wtryski 0445110407 da się regenerować czy w razie usterki konieczny jest zakup nowych wtrysków? Nie ukrywam, że wolałbym zdecydowanie usługi regeneracji ze względu na zdecydowanie niższe koszty.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki