Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110392

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110392 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze 0445110392

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój wtryskiwacz w rozliczeniu.

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Na życzenie Klienta do zamówienia dołączamy podkładkę termiczną.

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch 0445110392

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch 0445110392

Wielu kierowców samochodów z Dieslem zastanawia się, czy regenerować zużyte wtryskiwacze, czy może lepiej kupić nowe. Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie regeneracji wtryskiwaczy zdecydowanie polecamy tego typu usługę z kilku ważnych powodów. Pierwszym z nich są rezultaty, jakie osiągamy dzięki tym wszystkim czynnościom wypisującym się w zakres regeneracji. Stosujemy bowiem najskuteczniejsze metody czyszczenia wtryskiwaczy, które są w stanie usunąć wszelkie osady i zabrudzenia różnego typu nawet z najmniejszych szczelin wtrysku. Ponadto, jeśli poszczególne elementy wtryskiwacza są naruszone i zużyte, wymieniamy je na wyłącznie oryginalne i w pełni funkcjonalne.

Warto wiedzieć, że naprawa wtryskiwacza w naszym serwisie samochodowym trwa najwyżej dwa dni robocze, więc nie zwlekaj z diagnostyką wtryskiwacza, ponieważ pozwoli ona szybko wyeliminować przyczynę awarii. Czas reakcji na usterkę w takim przypadku odgrywa ważną rolę, ponieważ może się okazać, że uszkodzenia są tak rozległe, że konieczna będzie wymiana wszystkich wtryskiwaczy. Taka sytuacja wiąże się oczywiście ze zmarnowanym czasem oraz zdecydowanie większymi wydatkiem. Àpropos wydatków, trzeba w tym momencie wspomnieć, że koszt regeneracji wtryskiwaczy jest znacznie niższy, aniżeli zakup nowych wtrysków Bosch.

Jeżeli więc Twój samochód zaczął wykazywać typowe objawy uszkodzonych wtryskiwaczy, zareaguj szybko! Niesprawne wtryskiwacze mogą przyczynić się do wielu przykrych niespodzianek w czasie jazdy. Dlatego zatroszcz się już dzisiaj o prawidłową pracę układu paliwowego i uniknij problemów podczas podróży.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch oznacza przywrócenie ich do pierwotnej sprawności poprzez czyszczenie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Proces regeneracji przeważnie składa się z kilku etapów, takich jak: Demontaż wtryskiwacza Czyszczenie wtryskiwacza w specjalistycznym rozpuszczalniku Sprawdzanie i naprawa uszkodzonych elementów Montaż i regulacja wtryskiwacza Testowanie wtryskiwacza pod kątem prawidłowej pracy Wtryskiwacze 0445110392 mogą być regenerowane przez specjalistyczne warsztaty, które posiadają odpowiedni sprzęt i doświadczenie w tej dziedzinie. Proces regeneracji jest tańszy niż wymiana wtryskiwaczy na nowe, a także jest przyjazny dla środowiska. Ważne jest, aby upewnić się, że regeneracja zostanie przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę i z użyciem oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić prawidłową pracę wtryskiwaczy po regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki