Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110365

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110365 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Zadzwoń +48 601 856 277 - i zamów wtryskiwacze Bosch 0445110365już teraz!
Wtryskiwacze 0445110365

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Bosch,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków

Wtryskiwacz 0445110365 pasuje do modeli:

Changchai 2.8
Dongfeng Pickup 2.8

Numer zamienny:

0445110364

Generacja: CRI2-14

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch 0445110365 – kiedy warto skorzystać?

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch 0445110365 – kiedy warto skorzystać?

Uważne obserwowanie sygnałów wysyłanych przez nasz samochód pozwoli na ograniczenie poziomu uszkodzeń spowodowanych awarią wtryskiwaczy. Dlatego, gdy zaobserwujemy typowe objawy, wskazujące na niesprawne wtryski oznacza to, że najwyższa pora skorzystać z opcji regeneracji. Możliwość tą wykluczają uszkodzenia mechaniczne wtrysku, dlatego tak podkreślamy istotność czasu reakcji na usterkę. Warto więc wiedzieć, po czym poznać, że mamy do czynienia z awarią wtrysku.

Do charakterystycznych objawów zabrudzonych i zużytych wtryskiwaczy z pewnością należy niemożność uruchomienia pojazdu i powtarzające się zaskakujące gaśnięcie jednostki napędowej auta. Naszą uwagę powinny też zwrócić specyficzne stukania wtryskiwaczy, szarpania oraz niestabilna praca silnika. Zaobserwujemy także zwiększone zużycie paliwa, jak również spadek mocy. Wizualną wskazówką pojazdu będzie większy niż zwykle dym wychodzący z wydechu, co więcej kolor spalin będzie podpowiedzią co do przyczyny usterki.
Jak sami widzicie, awaria wtryskiwaczy może sprawić wiele kłopotów podczas podróży, dlatego nie warto zwlekać z ich naprawą. Kompleksowa regeneracja będzie w tym przypadku najlepszym wyjściem z sytuacji. Dokładne czyszczenie wtrysku, wymiana użytych uszczelnień oraz uszkodzonych elementów przywróci dawną sprawność wtryskiwacza. Zaletą tego typu usługi krótki czas oczekiwania (zaledwie dwa dni), a także cena bowiem koszt regeneracji jest zdecydowanie mniejszy, niż w przypadku całkiem nowych części.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch 0445110365 powinna być rozważona, gdy pojawią się objawy awarii wtryskiwacza lub gdy silnik nie działa prawidłowo. Poniżej znajdują się niektóre sygnały, które mogą wskazywać na konieczność regeneracji wtryskiwacza: Słaba moc silnika: Gdy silnik traci moc, a samochód staje się trudniejszy do prowadzenia, może to być spowodowane awarią wtryskiwacza. Skoki obrotów: Nieprawidłowe działanie wtryskiwacza może prowadzić do skoków obrotów silnika, co jest niebezpieczne dla jego trwałości. Nierówna praca silnika: Gdy silnik pracuje nierównomiernie lub ma tendencję do gaśnięcia, może to być sygnałem awarii wtryskiwacza. Wysokie zużycie paliwa: Jeśli zużycie paliwa jest znacznie wyższe niż zwykle, może to być spowodowane niedrożnym wtryskiwaczem. Check Engine: Kontrolka check engine lub błąd P0xxx na komputerze samochodu mogą być sygnałem awarii wtryskiwacza. Jeśli pojawia się którykolwiek z tych objawów, należy skontaktować się z warsztatem specjalistycznym, który zbada i zdiagnozuje usterkę oraz zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki