Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110309

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zleć regenerację, zamów naprawione lub kup nowe wtryski Common Rail 0445110309 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Pasuje do modeli:

Wtryskiwacze 0445110309 znajdują się w niektórych modelach pojazdów marki Microcar z silnikiem 0,5 L DCI.

Usterka wtryskiwaczy może wystąpić nawet w samochodach takich jak Microcar. W takiej sytuacji nie warto czekać, a jak najszybciej zweryfikować przyczyny i nie dopuścić do destrukcji innych podzespołów. Sprawdź, w jaki sposób nasza pracownia pomoże Ci obniżyć koszty naprawy wtrysków.

Czyszczenie wtryskiwaczy 0445110309 - jak powinno wyglądać?

Gdy wystąpi problem z wtryskiwaczami Bosch, wielu właścicieli pojazdów poszukuje informacji na forum internetowym. Niejednokrotnie spotyka się tam opisy sposobów na czyszczenie wtryskiwaczy Liqui Moly, jest to świetne rozwiązanie, ale na profilaktykę zanieczyszczeń, a nie jako metoda na efektywne czyszczenie.
Warto regularnie stosować takie dodatki do paliwa, aby wypłukiwać zgromadzone zanieczyszczenia, jednak w sytuacji, gdy pojawiają się ewidentne sygnały mówiące o nieprawidłowej pracy wtrysków, takie działanie może pogorszyć ich stan.
Najbezpieczniejszą opcją jest fachowy demontaż i regeneracja wtryskiwaczy w profesjonalnej pracowni. Tylko taki sposób czyści wtryskiwacze Diesla tak, że da odczuwalne efekty w postaci działania podzespołów, jakby były nowe.

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110309 – ile trwa?

Profesjonalna procedura, którą jest regeneracja wtryskiwaczy, najczęściej zajmuje 1 dzień roboczy. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie dostępnych części, sprawnej pracy wyspecjalizowanych mechaników z użyciem parku dedykowanych narzędzi.

Nie czekaj, oddaj wtryskiwacze 0445110309 w ręce specjalistów!

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze 0445110309 są wtryskiwaczami typu Common Rail, które są powszechnie stosowane w silnikach diesla. Są one odpowiedzialne za dostarczanie paliwa do silnika w odpowiedniej ilości i ciśnieniu. Wtryskiwacze 0445110309 są przeznaczone do silników 0,5 L DCI marki Microcar. Jeśli wystąpią problemy z tymi wtryskiwaczami, mogą one objawiać się trudnościami w odpalaniu silnika, słabą mocą silnika, nierówną pracą silnika, wzrostem zużycia paliwa lub wzrostem emisji szkodliwych substancji. Aby naprawić te wtryskiwacze, należy skontaktować się z autoryzowanym dealerem lub mechanikiem specjalizującym się w naprawie pojazdów Microcar. Oni mogą zdiagnozować problem i zalecić odpowiednie działanie naprawcze, takie jak wymiana wtryskiwaczy lub ich regeneracja. W przypadku wymiany nowych wtryskiwaczy, jest to konieczne aby skontaktować się z autoryzowanym dealerem lub zakładem specjalizującym się w wtryskach, aby zamówić wtryskiwacze odpowiednie do modelu i rocznika pojazdu.

Czy ta opinia była pomocna?

Jan

Wystawiono 3 lata temu

Zakupiłem takowe wtryskiwacze po regeneracji w Waszej Firmie. Cena bardzo atrakcyjna, 2-lata gwarancji bez limitu przebytych kilometrów, jeszcze wydruki z parametrami w załączeniu - pełna profesja!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki