Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110301

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110301 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój wtryskiwacz w rozliczeniu.

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Na życzenie Klienta do zamówienia dołączamy podkładkę termiczną.

Pasuje do modeli:

Zastosowane/oznaczenia w silnikach od samochodów VM 15 06 2054F

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania

Diagnostyka wtryskiwaczy 0445110301

Diagnostyka wtryskiwaczy jest potrzebna wtedy, gdy zaczynają one wykazywać pierwsze objawy zużycia i uszkodzeń. Szczegółowa analiza wszystkich elementów umożliwi znalezienie przyczyny awarii i pozwoli podjąć decyzję odnośnie odpowiednich metod naprawczych. W tym celu warto wybrać taki warsztat samochodowy, który ma do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, odpowiednie narzędzie oraz skuteczne środki chemiczne. Trzeba wiedzieć, że naprawa wtryskiwaczy nie przyniesie zadowalających efektów, gdy mocno wyeksploatowane i brudne wtryski potraktujemy ogólnodostępnymi detergentami, bowiem są one skuteczne tylko w przypadku wstępnego mycia. Domowe sposoby czyszczenia oraz używanie niewłaściwych narzędzi może naruszyć precyzyjną konstrukcję wtryskiwacza i zwiększyć poziom uszkodzeń.

Warto wiedzieć, że uszkodzenia mechaniczne oznaczają brak możliwości skorzystania z usługi regeneracji wtryskiwaczy. Kompleksowa regeneracja przedłuża żywotność wtryskiwaczy Common Rail i pozwala odzyskać świetne parametry pracy. Jeśli udasz się do serwisu samochodowego, dowiedz się więcej na temat regeneracji wtrysków. Jest ona niezwykle popularna w środowisku właścicieli aut z silnikiem Diesla. Zaletą regeneracji jest nie tylko efekt, ale także cena, ponieważ za taką usługę zapłacimy o wiele mniej, niż w przypadku nowych wtrysków Bosch.

Nie zwlekaj więc z wizytą w warsztacie, jeśli zaobserwujesz objawy świadczące o nieprawidłowym działaniu wtryskiwaczy. Niesprawne wtryski zaburzają pracę całego układu paliwowego, a to może przysporzyć nam wielu problemów w trakcie jazdy. Zadbaj o właściwe parametry wtrysków już dzisiaj i uniknij przykrych niespodzianek na drodze.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Aby zdiagnozować problem z wtryskiwaczem 0445110301, należy skorzystać z specjalistycznego oprogramowania diagnostycznego oraz urządzeń pomiarowych. Pierwszym krokiem jest podłączenie oprogramowania diagnostycznego do samochodu, aby sprawdzić kod błędu i ustalić, czy jest on związany z wtryskiwaczem 0445110301. Następnie, należy wykonać pomiary napięcia i prądu na wtryskiwaczu, aby sprawdzić, czy jest on prawidłowo dostarczany prąd. Jeśli te dwa kroki nie pozwolą na ustalenie problemu, konieczne jest wykonanie pomiarów ciśnienia paliwa oraz sprawdzenie, czy wtryskiwacz jest odpowiednio zamocowany i nie ma żadnych widocznych uszkodzeń mechanicznych. Jeśli po przeprowadzeniu tych procedur nie uda się ustalić problemu, należy skontaktować się z profesjonalnym serwisem samochodowym, który posiada specjalistyczne urządzenia do diagnostyki i naprawy wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki