Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110291

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110291 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój wtryskiwacz w rozliczeniu.

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

  Na życzenie Klienta do zamówienia dołączamy podkładkę termiczną.

Pasuje do modeli:

FAW CRI2.0-4DC

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy 0445110291

Każdy kierowca, który miał do czynienia z awarią wtryskiwaczy wie, że może sprawić ona wiele kłopotów podczas jazdy. Niesprawne wtryskiwacze oznaczają bowiem zdecydowany spadek komfortu podróżowania związany z nierówną pracą silnika oraz specyficznymi szarpaniami. Bardzo częstym objawem wskazującym na uszkodzone wtryskiwacze, jest niemożność uruchomienia pojazdu, zwłaszcza z samego rana, gdy silnik nie jest jeszcze rozgrzany. Problem sprawia także niespodziewanie gasnąca jednostka napędowa, głównie na jałowym biegu. Zwiastunem awarii wtrysku jest także większa ilość czarnych lub białych spalin wydostających się z rury wydechowej. Kolor dymu w tym przypadku wskaże nam prawdopodobny powód usterki. Kolejnym objawem niewątpliwie jest większy niż normalnie pobór paliwa, spadek mocy, jak również falowania obrotów. Przyznacie, że jazda z uszkodzonym wtryskiwaczem jest mało przyjemna, a do tego problematyczna.

Jeżeli zaobserwowałeś w swoim samochodzie typowe objawy dysfunkcji wtrysków, oznacza to, że musisz udać się na diagnostykę wtryskiwaczy, a najlepiej całego układu paliwowego. Warto sprawdzić, czy poziom uszkodzeń nie wpłynął na pracę i żywotność pozostałych podzespołów.
Korzystając z usług sprawdzonego serwisu, dowiedz się więcej na temat kompleksowej regeneracji wtrysków. Taka usługa bowiem szybko przywróci odpowiednie właściwe parametry wtrysków, do tego koszt regeneracji jest znacznie niższy od ceny części nowych fabrycznie.

Zadbaj więc już dzisiaj o wtryskiwacze 00445110291 i korzystaj z bezawaryjnego auta przez kolejne tysiące kilometrów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacze 0445110291 są zabrudzone, mogą to prowadzić do różnych problemów z silnikiem. Zabrudzenie wtryskiwaczy może powodować nieprawidłowe działanie silnika, takie jak brak mocy, trudności w przyspieszaniu lub utrzymaniu stałej prędkości jazdy, a także zwiększone zużycie paliwa. Niektóre z przyczyn zabrudzenia wtryskiwaczy to: zanieczyszczenia w paliwie, takie jak piasek, rdza lub osady, brak odpowiedniej filtracji paliwa, nieregularne wymiany filtrów paliwa, brak konserwacji silnika. Aby usunąć zanieczyszczenia z wtryskiwaczy, zaleca się czyszczenie wtryskiwaczy. Czyszczenie wtryskiwaczy może być przeprowadzone na kilka sposobów, takich jak czyszczenie chemiczne, ultradźwiękowe lub mechaniczne. Jeśli zauważysz jakiekolwiek objawy związane z zabrudzonymi wtryskiwaczami, zaleca się skontaktowanie się z profesjonalnym mechanikiem lub specjalistą od wtrysków paliwa, aby przeprowadzić diagnostykę i ustalić, czy wtryskiwacze wymagają czyszczenia.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki