Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110282

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110282 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Pasuje do modeli:

Wtryskiwacze 0445110282 występują w wybranych silnikach Citroen, Peugeot, Ford

Numery zamienne:

» 0445110239,
» 0986435122,
» 0 445 110 282.

Numery OE:

» 9655606680,
» 96596666,
» 1980H2,
» 1347283,
» 3M5Q9F593HD.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Sprawdzenie wtrysków 0445110282 na komputerze

Sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze diagnostycznym jest szybkim i rzetelnym sposobem na określenie faktycznych parametrów podzespołów. Jest to także niezbędny krok do prawidłowej regulacji wartości wtryskiwaczy. W naszym serwisie w celu diagnostyki i regeneracji wadliwych wtrysków wykorzystujemy najnowocześniejsze stoły probiercze DCI700, na których przeprowadzamy również szereg testów podczas pracy podzespołów. Dzięki tak przeprowadzonej regeneracji wtryski odzyskują swoją pełną sprawność i wytrzymałość.

Należy mieć na uwadze, że ignorowanie objawów awarii wtrysku nigdy nie jest dobrym pomysłem. Oznaki takie, jak chociażby nierówna praca silnika, trudności z rozruchem czy zwiększone dymienie, mogą w dość krótkim czasie skutkować uszkodzeniem innych podzespołów samochodu, co znacząco zwiększy całkowite koszty naprawy.

Dlatego też nie zwlekaj z podjęciem decyzji o oddaniu wtrysków na regenerację – skontaktuj się z nami i zadbaj o dobrą kondycję swoich wtryskiwaczy i samochodu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze 0445110282 mogą być zastosowane w różnych modelach samochodów, w tym Citroen, Peugeot i Ford. Sprawdzenie wtryskiwaczy 0445110282 na komputerze może obejmować kilka różnych procedur, w tym: Podłączenie specjalistycznego sprzętu diagnostycznego do samochodu, który pozwoli na zbieranie danych na temat pracy wtryskiwaczy. Testowanie wtryskiwaczy pod kątem przepływu paliwa i ciśnienia. Sprawdzanie szczelności wtrysków. Pomiaru prądu elektrycznego dostarczanego do wtryskiwaczy. Sprawdzenie pracy wtryskiwaczy podczas jazdy. Jeśli wtryskiwacze zostaną zdiagnozowane jako uszkodzone, to mogą być one naprawione lub wymienione na nowe. W przypadku regeneracji wtryskiwaczy, należy upewnić się, że zostanie ona przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę i z użyciem oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić prawidłową pracę wtryskiwaczy po regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Szymciu P

Wystawiono 3 lata temu

A czy posiadacie jakieś zamienniki do wtryskiwaczy 0445110282, czy tylko oryginalne zregenerowane wtryski?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki