Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110221

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110221 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość
natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w
najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia -
24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110221

Pasuje do modeli:

Toyota: Auris, Yaris II, Corolla E12 z silnikiem 1.4 D D4D 66kW 90KM

Warto wiedzieć, że w obiegu funkcjonuje inny numer wtryskiwacza 0445110221:

15062049F,
445110221,
986435265.

Wtryski 0445110221 Toyota - objawy

Komponenty, którymi są wtryski Toyota Auris 1.4 D4D, objawy dają dostrzegalne, ich nieprawidłowa paca nie jest niewidoczna. Symptomy, które pojawiają się w przypadku niedziałających wtryskiwaczy to: spadki mocy silnika, jego nierówna praca i wyższa głośność, a także wyłączanie się na biegu jałowym. Dodatkowo skoki prędkości obrotowej, a także biały lub czarny dym za samochodem, to wskazówki, które powinny natychmiast doprowadzić posiadacza auta do wniosku, jakim jest natychmiastowa weryfikacja źródła problemów.

Jak sprawdzić wtryski 0445110221 - Toyota D4D?

Najprostszym sposobem na to, jak sprawdzić wtryski Toyota D4D jest przekazanie ich do specjalistycznej pracowni. Tam diagności za pomocą dedykowanego sprzętu są w stanie szczegółowo zweryfikować aktualny stan danego podzespołu i określić, czy nadaje się on do dalszego użytku oraz co było przyczyną awarii. Jeżeli wtryskiwacze ulokowane są w miejscu widocznym, jedynie co może dostrzec właściciel samochodu, to ewentualnie to, czy są zabrudzone. Jeżeli taka sytuacja występuje, oznaczać to będzie, że wtryskiwacze leją, czyli dają zbyt dużą dawkę paliwa. Zignorowanie takiego sygnału jest obarczone ryzykiem np. przedostania się oleju napędowego do oleju silnikowego, co może doprowadzić do zatarcia turbosprężarki lub silnika. Wiedza o objawach oraz szybka i profesjonalna reakcja to użytkowanie pojazdu bez trudu przez tysiące kilometrów.

Zadzwoń do naszej specjalistycznej pracowni - oddziału Bosch Car Service, by uzyskać dopasowaną ofertę wtryskiwaczy 0445110221.

Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Aby sprawdzić wtryski 0445110221 w Toyota D4D, należy przeprowadzić następujące kroki: 1. Sprawdź poziom paliwa w zbiorniku, powinien być na poziomie minimum. 2. Zlokalizuj wtryskiwacze silnika, znajdują się one przy głowicy silnika. 3. Sprawdzenie ciśnienia paliwa za pomocą manometru. 4. Sprawdzenie ciśnienia sprężania. 5. Sprawdzenie wtryskiwaczy na pracującym silniku, używając specjalnego narzędzia do sprawdzania wtryskiwaczy. 6. Sprawdzenie ciśnienia paliwa podczas pracy silnika. 7. Określenie ciśnienia sprężania podczas pracy silnika. 8. Sprawdzenie wtryskiwaczy podczas pracy silnika, używając specjalnego narzędzia do sprawdzania wtryskiwaczy. 9. Sprawdzenie kompresji za pomocą manometru. 10. Sprawdzenie ciśnienia paliwa podczas pracy silnika. 11. Sprawdzenie ciśnienia sprężania podczas pracy silnika. 12. Sprawdzenie wtryskiwaczy podczas pracy silnika, używając specjalnego narzędzia do sprawdzania wtryskiwaczy. Jeśli masz wątpliwości, co do sposobu sprawdzenia wtryskiwaczy, skontaktuj się z profesjonalnym mechanikiem, który pomoże Ci w tym procesie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki