Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110214

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110214 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze 0445110214

W naszym serwisie oferujemy:

regenerację wtryskiwaczy z zastosowaniem oryginalnych części marki Bosch oraz możliwością nadania certyfikatu Quality Scan,

sprzedaż wtryskiwaczy zregenerowanych lub fabrycznie nowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Bosch,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Zadzwoń i zamów wtryskiwacze Bosch 0445110214 już teraz, profesjonalna regeneracja trwa maksymalnie 2 dni robocze!

Pasuje do modeli:

Wtryskiwacze 0445110214 można znaleźć w samochodzie Toyota Yaris z silnikiem 1.4 D4D.

Numery zamienne:

23670 0N020
107750-0272

Awaria wtryskiwaczy Diesel to nie wyrok skazujący na śmierć zawartość portfela właściciela. Najczęściej nieprawidłowo pracujące wtryski z powodzeniem da się zregenerować i sprawić, by za ułamek przewidywanej ceny nowych podzespołów stare pracowały, jakby były nowe.

Silnik 1.4 D4D - regeneracja wtryskiwaczy

Silnik 1.4 D4D - regeneracja wtryskiwaczy

W przypadku jednostki napędowej, którą jest silnik 1.4 D4D, regeneracja wtryskiwaczy składa się z kilku etapów.

Rozpoczyna się od rozłożenia każdego podzespołu przeznaczonego do regeneracji i rzetelnej analizy poszczególnych elementów, z których składa się wtryskiwacz, z użyciem mikroskopu cyfrowego. W ten sposób technik jest w stanie postawić trafną diagnozę dotyczącą aktualnego stanu technicznego podzespołów oraz wycenę usługi. Kolejny etap to czyszczenie rozmontowanego wtryskiwacza, każdego z jego elementów, w myjce ultradźwiękowej. Dalszą czynnością jest wymiana wszystkich zużytych modułów wtryskiwacza, który po tym zostaje złożony w całość. To nie koniec procesu regeneracyjnego, gdyż na tym etapie następuje kluczowy element procesu, a tym jest precyzyjne przetestowanie najważniejszych właściwości zrekonstruowanego wtryskiwacza. Sprawdzenie, czy odtworzenie fabrycznych właściwości przebiegło pomyślnie, ma miejsce przy użyciu dedykowanego stołu probierczego. Jest to wysokospecjalistyczna maszyna testująca, przeznaczona wyłącznie do badania właściwości zregenerowanych wtrysków. Wyłącznie podzespoły wykazujące osiągnięcie optymalnych parametrów można z powodzeniem użytkować. Potwierdzają to wydruki wyników udostępnione przez wspomniane urządzenie sprawdzające. Takie dokumenty są dołączane do zamówionych przez klientów wtryskiwaczy.

Każdą profesjonalną regenerację można wzbogacić o nadanie certyfikatu Bosch Quality Scan, który jest oficjalnym potwierdzeniem marki Bosch mówiącym o wykonaniu usługi najwyższej jakości i pozwalającym na śledzenie historii naprawy podzespołu za pomocą aplikacji mobilnej. W naszym Bosch Service dokładamy wszelkich starań, by każda z przeprowadzanych regeneracji cechowała się zachowaniem najwyższych standardów oraz maksymalnej skuteczności.

Wtryskiwacze 0445110214 D4D - objawy

Niedziałające wtryskiwacze D4D - objawy od głośniejszego silnika po czarny lub biały dym z wydechu powinny być wystarczającą motywacją do podjęcia działań ku ich zażegnaniu. Może wystąpić także nierówna praca silnika, spadki mocy, a także osiągów. Ciężki rozruch tak samo ciepłego, jak i zimnego silnika czy wyłączanie się jednostki napędowej na biegu jałowym skutecznie utrudnia codzienne użytkowanie samochodu i może powodować awarię innych podzespołów, co spowoduje wzrost kosztów naprawy.

Dlatego im szybsza reakcja, tym mniej dodatkowych uszkodzeń i niższe koszty ich naprawy, a fachowa usługa regeneracji wtrysków 0445110214 to użytkowanie pojazdu bez nieprzyjemnych niespodzianek przez tysiące kilometrów.

Skontaktuj się z naszym oddziałem Bosch Service już teraz, by otrzymać indywidualną ofertę regeneracji wtryskiwaczy Bosch 0445110214.

Udostępnij wpis

Komentarze

Pablo

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy polega na naprawie lub odnowieniu ich funkcjonalności poprzez wymianę uszkodzonych elementów lub czyszczenie. Regeneracja wtryskiwaczy jest często tańszą alternatywą dla ich wymiany, szczególnie jeśli są one tylko częściowo uszkodzone. Jeśli chodzi o wtryskiwacze w samochodzie Toyota Yaris z silnikiem 1.4 D4D, to regeneracja może obejmować następujące kroki: 1. Diagnoza: Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie diagnozy, aby ustalić stopień uszkodzenia wtryskiwaczy. 2. Czyszczenie: Wtryskiwacze są czyszczone z zanieczyszczeń i osadów, które mogły przyczynić się do ich uszkodzenia. 3. Wymiana Uszkodzonych Części.: Wszelkie uszkodzone lub zużyte części, takie jak dysze wtryskiwaczy, są wymieniane na nowe. 4. Testowanie: Po naprawie, wtryskiwacze są poddawane testom, aby upewnić się, że działają prawidłowo. 5. Montaż: Po naprawie i testowaniu wtryskiwacze są zamontowane z powrotem do silnika. Regeneracja wtryskiwaczy jest często tańszą alternatywą dla ich wymiany, ale ważne jest, aby pamiętać, że proces ten nie zawsze jest możliwy i czasami konieczna jest wymiana na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki